+48 690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jako kancelaria odszkodowawcza z Krakowa zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych od wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych działających na terenie Polski. Uzyskujemy odszkodowania powypadkowe zarówno za szkody osobowe (odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, obrażenia ciała), jak i za szkody rzeczowe (szkoda w pojeździe, szkoda w mieniu). 

Prawnicy Kancelarii Effect posiadają wieloletnie doświadczenie w sprawach o odszkodowanie z PZU i innych zakładów ubezpieczeń, co daje gwarancję skuteczności. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną, poczynając od zgromadzenia niezbędnych dowodów w sprawie, aż po czuwanie nad terminowością wypłaty świadczeń odszkodowawczych przez zakład ubezpieczeń. Zawsze walczymy o to, by uzyskać odpowiednią wysokość odszkodowania. Jeżeli nie jest to możliwe na drodze postępowania polubownego, to prowadzimy sprawę przed sądem, zapewniając profesjonalnego pełnomocnika oraz zastępstwo procesowe. Wolimy działać kompleksowo, ale na życzenie Klienta możemy również napisać samo zgłoszenie szkody lub odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Każdą sprawę prowadzi nasz doświadczony prawnik od odszkodowań.

Warto podkreślić, że wysokość odszkodowania za wypadek zależy przede wszystkim od odniesionych przez poszkodowanego obrażeń, wpływu wypadku na jego życie oraz poniesionych kosztów. Dzięki nam, odszkodowanie jest zawsze adekwatne do odniesionej szkody. 

Miałeś wypadek ? Zastanawiasz się czy należy ci się odszkodowanie ? Skontaktuj się z nami w celu BEZPŁATNEJ ANALIZY TWOJEJ SPRAWY.

Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 9 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane.
Pole Telefon jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.