+48 690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kariera

KARIERA W ODSZKODOWANIACH I WINDYKACJI

Kancelaria Effect jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią odszkodowawczo - windykacyjną z siedzibą w Krakowie. Specjalizujemy się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych, a także w skutecznej windykacji należności gospodarczych na terenie całego kraju.

W ZWIĄZKU Z CIĄGŁYM ROZWOJEM POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKA:

Rekrutacja


- Agent d/s Odszkodowań – głównym zadaniem agenta jest samodzielne dotarcie osób poszkodowanych w wypadkach, podpisanie z nimi umowy oraz skompletowanie dokumentacji do sprawy odszkodowawczej.

- Przedstawiciel d/s Windykacji - głównym zadaniem agenta jest samodzielne dotarcie do przedsiębiorców mających problemy z uzyskaniem zapłaty za wykonane usługi lub sprzedany towar i zawarcie z nimi umowy o windykację zaległych należności;

 

WARUNKI WSPÓŁPRACY:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, wsparcie merytoryczne oraz profesjonalny system szkoleń. Nie wymagamy działalności gospodarczej. Zapewniamy samodzielność w działaniu, możliwość wdrażania własnych rozwiązań oraz pracę w dowolnym wymiarze godzin. Gwarantujemy szybką i skuteczną windykację należności oraz uzyskiwanie wysokich odszkodowań.

Zapraszamy do współpracy w szczególności osoby mające doświadczenie w marketingu sieciowym i sprzedaży bezpośredniej (agentów ubezpieczeniowych, doradców finansowych, przedstawicieli handlowych różnych branż), a także osoby związane z branżą medyczną, emerytowanych przedstawicieli służb mundurowych, warsztaty samochodowe oraz firmy świadczące usługi w zakresie pomocy drogowej itp.

Podejmując współpracę z nami możesz być pewny, że rozpoczniesz współpracę z firmą, która na pierwszym miejscu stawia dobro klientów i współpracowników. Nasi Klienci zawsze są na bieżąco informowani o postępach sprawy, przez co rola Agenta kończy się z chwilą podpisania umowy i dostarczenia nam podstawowej dokumentacji w sprawie.

Zapraszamy do współpracy. Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do przesyłanych aplikacji prosimy dopisać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą oraz za wszystkie przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Kancelaria Effect S.C.
  • Windykacja, Odszkodowania, Obsługa Prawna
 
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 4 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane.
Pole Telefon jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.