MASZ PYTANIA ?
POTRZEBUJESZ POMOCY ?

ZADZWOŃ DO NAS:

tel./fax: (12) 631 14 51
tel. kom.: 690 453 226
tel. kom.: 690 454 238

LUB NAPISZ:

FORMULARZ KONTAKTOWY

MAPA STRONY


SPOŁECZNOŚCI:

 

Kancelaria odszkodowawcza Kraków. Firma windykacyjna Kraków

CENNIK USŁUG

Odszkodowania

Wynagrodzenie za prowadzenie spraw odszkodowawczych jest wynagrodzeniem prowizyjnym, płatnym tylko i wyłącznie po uzyskaniu kwoty pieniężnej od ubezpieczyciela lub sprawcy szkody. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w ramach zawieranej umowy zlecenia. System wynagradzania od sukcesu motywuje nas do uzyskiwania najwyższych kwot odszkodowań.

Nasza prowizja wynosi zwykle 15%-20% brutto kwoty wywalczonej od ubezpieczyciela. Dzięki naszym działaniom uzyskana kwota jest jednak zwykle kilkukrotnie większa, niż w przypadku gdy poszkodowany występuje z roszczeniem samodzielnie.

Całkowicie bezpłatne jest wstępne przeanalizowanie sprawy w celu sprawdzenia, czy Klientowi przysługuje roszczenie o odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę.

Również i tu zapewniamy Klientom bezpłatnie profesjonalne zastępstwo procesowe, świadczone przez doświadczonych Radców Prawnych.

Windykacja Należności

W trakcie zawierania umowy obsługi windykacyjnej z Klientem, zawsze ustalamy nasze wynagrodzenie jako prowizję od kwoty skutecznie wyegzekwowanych od dłużnika należności. Jako jedna z nielicznych na rynku firm windykacyjnych nie pobieramy żadnych zaliczek, opłat wstępnych czy też kosztów operacyjnych związanych z wykonywaniem zlecenia windykacji. Podpisując z nami umowę Klient ma więc pewność, iż płaci wyłącznie za pozytywny efekt. Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie i zależy od wysokości dochodzonych wierzytelności, okresu ich przeterminowania oraz rozmiaru współpracy z Klientem. Warto przy tym podkreślić, iż obecne unormowania prawne, w niektórych przypadkach pozwalają zwrotnie obciążyć dłużnika kosztami naszego wynagrodzenia.

Wycena i analiza każdej sprawy windykacyjnej jest zawsze szybka i bezpłatna.

Trzeba również zaznaczyć, iż przy bezspornych sprawach sądowych oraz wszystkich sprawach egzekucyjnych zapewniamy Klientom bezpłatnie profesjonalne zastępstwo procesowe, świadczone przez doświadczonych Radców Prawnych. Ich wynagrodzenie egzekwowane jest od dłużników, po faktycznym wygraniu sprawy sądowej. 


Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.