Szybka Nawigacja:


- STRONA GŁÓWNA
- O FIRMIE
- ODSZKODOWANIA
   KOMUNIKACYJNE

- INNE ODSZKODOWANIA
- WYPADEK DZIECKA
- WINDYKACJA DŁUGÓW
- OBSŁUGA PRAWNA FIRM
- DORADZTWO PRAWNE
- MEDIA O NAS
- KARIERA
- USŁUGI DODATKOWE
- BLOG
- PYTANIA I ODPOWIEDZI
- AKTUALNOŚCI
- KONTAKT
Szybki Kontakt:

Kontakt Ogólny:

tel.: (12) 631 14 51

Odszkodowania
Komunikacyjne:

tel. kom.: 690 453 226
tel. kom.: 690 454 238

Odszkodowania
Powypadkowe:

tel. kom.: 690 454 238

Windykacja
Należności:

tel. kom.: 690 453 226

Formularz kontaktowy 

Twitter:

Kancelaria Odszkodowania Kraków

KANCELARIA EFFECT - ODSZKODOWANIA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

 
 

 

Kancelaria Odszkodowawcza z Krakowa
Odszkodowania za Wypadki Komunikacyjne i inne

Odszkodowania KrakówGłówna siedziba Kancelarii Effect znajduje się w Krakowie przy ul. Urzędniczej 20/10. Jako, że jesteśmy kancelarią odszkodowawczą z Krakowa, to większość naszych Klientów stanowią oczywiście poszkodowani z terenu Krakowa i pozostałej części Małopolski (m.in. Nowy Sącz, Tarnów, Bochnia, Olkusz, Wadowice, Oświęcim). W ramach swoich usług reprezentujemy jednak Klientów z terytorium całego kraju.

Wszelkie formalności związane z dochodzeniem odszkodowań powypadkowych załatwiamy osobiście w siedzibie naszej kancelarii odszkodowawczej przy ul. Urzędniczej 20/10 w Krakowie, zdalnie (poczta, e-mail, telefon) lub też u Klienta. Zawsze dostosowujemy się w tym zakresie do oczekiwań i potrzeb Klienta.

Wynagrodzenie za prowadzenie spraw odszkodowawczych jest wynagrodzeniem prowizyjnym, płatnym tylko i wyłącznie po uzyskaniu kwoty pieniężnej od ubezpieczyciela lub sprawcy szkody. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w ramach zawieranej umowy zlecenia. System wynagradzania od sukcesu motywuje nas do uzyskiwania najwyższych kwot odszkodowań.

Nasza prowizja wynosi zwykle 15%-20% brutto kwoty wywalczonej od ubezpieczyciela. Dzięki naszym działaniom uzyskana kwota jest jednak zwykle kilkukrotnie większa, niż w przypadku gdy poszkodowany występuje z roszczeniem samodzielnie.

Całkowicie bezpłatne jest wstępne przeanalizowanie sprawy w celu sprawdzenia, czy Klientowi przysługuje roszczenie o odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę.

DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ POWYPADKOWYCH

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu: