MASZ PYTANIE ?

zadzwoń:

tel./fax: (12) 631 14 51
tel. kom.: 690 453 226
tel. kom.: 690 454 238

napisz:

FORMULARZ KONTAKTOWY

SZYBKA NAWIGACJA:

SPOŁECZNOŚCI:

 

Kancelaria Odszkodowania Kraków

KANCELARIA EFFECT - ODSZKODOWANIA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

                                                          ZGŁOŚ SWOJĄ SPRAWĘ                                                       
 

Kancelaria Odszkodowawcza z Krakowa
Odszkodowania za Wypadki Komunikacyjne i inne

Odszkodowania KrakówGłówna siedziba Kancelarii Effect znajduje się w Krakowie przy ul. Urzędniczej 20/10. Jesteśmy kancelarią odszkodowawczą z Krakowa, lecz w ramach swoich usług reprezentujemy również Klientów z innych części kraju.

Wszelkie formalności związane z dochodzeniem odszkodowań powypadkowych załatwiamy osobiście w siedzibie naszej kancelarii odszkodowawczej, zdalnie (poczta, e-mail, telefon) lub też u Klienta. Zawsze dostosowujemy się w tym zakresie do oczekiwań i potrzeb Klienta.

Nasze wynagrodzenie za prowadzenie spraw odszkodowawczych jest wynagrodzeniem prowizyjnym, płatnym tylko i wyłącznie po uzyskaniu kwoty pieniężnej od ubezpieczyciela lub sprawcy szkody. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w ramach zawieranej umowy zlecenia. System wynagradzania od sukcesu motywuje nas do uzyskiwania najwyższych kwot odszkodowań.

Nasza prowizja wynosi zwykle 15%-20% brutto kwoty wywalczonej od ubezpieczyciela. Dzięki naszym działaniom uzyskana kwota jest jednak zwykle kilkukrotnie większa, niż w przypadku gdy poszkodowany występuje z roszczeniem samodzielnie.

Całkowicie bezpłatne jest wstępne przeanalizowanie sprawy w celu sprawdzenia, czy Klientowi przysługuje roszczenie o odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę.

DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ POWYPADKOWYCH

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu: