Szybka Nawigacja:


- STRONA GŁÓWNA
- O FIRMIE
- ODSZKODOWANIA
   KOMUNIKACYJNE

- INNE ODSZKODOWANIA
- WYPADEK DZIECKA
- WINDYKACJA DŁUGÓW
- OBSŁUGA PRAWNA FIRM
- DORADZTWO PRAWNE
- MEDIA O NAS
- KARIERA
- USŁUGI DODATKOWE
- BLOG
- PYTANIA I ODPOWIEDZI
- AKTUALNOŚCI
- KONTAKT
Szybki Kontakt:

Kontakt Ogólny:

tel.: (12) 631 14 51

Odszkodowania
Komunikacyjne:

tel. kom.: 690 453 226
tel. kom.: 690 454 238

Odszkodowania
Powypadkowe:

tel. kom.: 690 454 238

Windykacja
Należności:

tel. kom.: 690 453 226

Formularz kontaktowy 

Twitter:

Kancelaria Odszkodowania Kraków

KANCELARIA EFFECT - ODSZKODOWANIA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

 
 

 

DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ POWYPADKOWYCH Z OC SPRAWCY WYPADKU KOMUNIKACYJNEGO

Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca samochodu, pasażer samochodu, kierowca motocykla, pasażer motocykla,  potrącony rowerzysta lub potrącony pieszy, potrącone dziecko), która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty.

W zakresie odszkodowań komunikacyjnych zajmujemy się przede wszystkim:

Klikając w link mogą się Państwo zapoznać z przykładowymi sprawami prowadzonymi przez naszą Kancelarię Odszkodowawczą z Krakowa w zakresie wypadków komunikacyjnych - ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE - NASZE SPRAWY.

Jesteśmy z Krakowa, lecz dochodzimy odszkodowań na terenie całego kraju. Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tego typu sprawach, co daje gwarancję, iż Państwa sprawa zostanie poprowadzona rzetelnie i skutecznie. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną poczynając od zgłoszenia szkody, zgromadzenia niezbędnych dowodów w sprawie, sporządzania pism, po czuwanie nad terminowością wypłaty odszkodowania przez podmiot zobowiązany.

Dokładamy wszelkich starań, aby poszkodowany uzyskał odszkodowanie w należnej wysokości oraz w jak najkrótszym czasie. Nasze działania ukierunkowane są na wyegzekwowanie odszkodowania na etapie przedsądowym, aby uniknąć konieczności skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.

W razie konieczności poprowadzimy Państwa sprawę na etapie sądowym, zapewniając profesjonalnego pełnomocnika oraz bezpłatne zastępstwo procesowe. Również na tym etapie postępowania mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę prawną. Sporządzamy w tym zakresie wszelkie pisma procesowe, zapewniamy zastępstwo na rozprawach sądowych oraz aktywnie monitorujemy przebieg sprawy.

Prowadzenie spraw przez doświadczonych prawników oraz indywidualne podejście do każdej sprawy, gwarantuje wysoką jakość naszych działań.

Szczegółowe informacje na temat naszych usług można uzyskać, kontaktując się z naszymi prawnikami drogą telefoniczną pod numerem stacjonarnym: (12) 631 14 51 lub komórkowym: 690 453 226 albo też drogą mailową na adres: biuro@kancelaria-effect.pl. Inną formą kontaktu z naszą Kancelarią, dostępną również po godzinach pracy, jak i w dni wolne, jest skorzystanie z FORMULARZA KONTAKTOWEGO 24/7. Na wszelkie zapytania odpowiadamy w możliwie najszybszym terminie.

Kontakt w sprawie bezpłatnej analizy sprawy

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE - RZETELNA KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny  Odszkodowanie za Potrącenie rowerzysty  Odszkodowanie za potrącenie pieszego 

Dopłata do odszkodowania komunikacyjnego  Odszkodowanie za wypadek w autobusie  Odszkodowanie za potracenie dziecka