MASZ PYTANIA ?
POTRZEBUJESZ POMOCY ?

ZADZWOŃ DO NAS:

tel./fax: (12) 631 14 51
tel. kom.: 690 453 226
tel. kom.: 690 454 238

LUB NAPISZ:

FORMULARZ KONTAKTOWY

MAPA STRONY


SPOŁECZNOŚCI:

 

Kancelaria odszkodowawcza Kraków. Firma windykacyjna Kraków

SZYBKO I SKUTECZNIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. SPRAWDŹ SAM !

                                                        ZGŁOŚ SWOJĄ SPRAWĘ                                                     
 

ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK W TRAKCIE UPRAWIANIA SPORTU

Aktywność fizyczna zazwyczaj służy naszemu zdrowiu, jednakże zdarzają się sytuacje, w których w wyniku uprawiania sportu dojdzie do wypadku. Najczęściej spotykane wypadki w trakcie uprawiania sportu to:

 

W takich sytuacjach, niezależnie od posiadania polisy NNW, niejednokrotnie można również żądać odszkodowania od sprawcy szkody lub jego ubezpieczyciela. Warunkiem koniecznym jest jednak udowodnienie odpowiedzialności takiego podmiotu za zaistniałe zdarzenie.

Proces dochodzenia odszkodowania za wypadki w trakcie amatorskiego uprawiania sportu jest niezwykle złożony, gdyż w większości spraw sprawca szkody odrzuca swoją odpowiedzialność za wypadek. Zdecydowana większość takich spraw trafia na drogę sądową, dlatego też warto w tym zakresie skorzystać z pomocy doświadczonej i rzetelnej kancelarii. Kancelaria Effect posiada duże doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań za wypadki w trakcie uprawiania sportu.

Jeżeli w trakcie uprawiania aktywności fizycznej mieli Państwo wypadek, to na pewno warto nam zaufać. Bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy możliwość dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. A jeśli zdecydują się Państwo by skorzystać z naszych usług, to WYWALCZYMY DLA PAŃSTWA NAJWYŻSZE ODSZKODOWANIE.

Zapraszamy do kontaktu z nami:

  • telefonicznie, pod numerami (12) 631 14 51 lub 690 454 238;
  • drogą mailową na adres: biuro@kancelaria-effect.pl,
  • poprzez formularz kontaktowy.

 

Kancelaria Effect S.C.
Odszkodowania Kraków