MASZ PYTANIA ?
POTRZEBUJESZ POMOCY ?

ZADZWOŃ DO NAS:

tel./fax: (12) 631 14 51
tel. kom.: 690 453 226
tel. kom.: 690 454 238

LUB NAPISZ:

FORMULARZ KONTAKTOWY

MAPA STRONY


SPOŁECZNOŚCI:

 

Kancelaria odszkodowawcza Kraków. Firma windykacyjna Kraków

SZYBKO I SKUTECZNIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. SPRAWDŹ SAM !

                                                        ZGŁOŚ SWOJĄ SPRAWĘ                                                     
 

PIECZĘĆ PREWENCYJNA

Korzyści z używania pieczęci prewencyjnej

Używanie pieczęci prewencyjnej Kancelarii Effect znacznie zmniejsza ryzyko powstania problemów z zaległymi płatnościami. Sygnowanie nią wystawianych faktur VAT, rachunków czy też not odsetkowych informuje kontrahentów, że współpracują Państwo z firmą windykacyjną Kancelaria Effect z Krakowa w zakresie windykacji swoich należności oraz o konsekwencjach wynikających z opóźnień w zapłacie. Jaskrawoczerwony kolor pieczęci prewencyjnej Kancelarii Effect zwraca uwagę odbiorcy, skutecznie przypominając mu o nadchodzącym terminie płatności. Wpływa to w znaczący sposób na terminowe regulowanie zobowiązań przez partnerów handlowych, pozwalając tym samym uniknąć kosztów związanych z późniejszą windykacją należności.

Wzór naszej pieczęci prewencyjnej

Pieczęć Prewencyjna Kancelarii EFFECT

Kiedy najlepiej stosować pieczęć ?

Posiadacz pieczęci prewencyjnej Kancelarii Effect sam decyduje o tym, kiedy i w stosunku do kogo chce zastosować działania prewencyjne. Najlepiej stosować je jednak w stosunku do firm, które już wcześniej sprawiały problemy płatnicze lub też zaczęły wykazywać pogorszenie dyscypliny płatniczej. Aby utrzymać skuteczność pieczęci należy jej jednak używać tylko w sytuacjach, które rzeczywiście tego wymagają.

Pieczęć prewencyjna daje najlepsze efekty, gdy jest używana łącznie z Monitoringiem płatności.

Ile kosztuje używanie pieczęci prewencyjnej Kancelarii Effect ?

Abonament za używanie pieczęci prewencyjnej Kancelarii Effect wynosi jedynie 25 zł netto miesięcznie i jest bardzo korzystny w stosunku do stawek proponowanych przez firmy konkurencyjne. W ramach abonamentu otrzymują Państwo pieczęć w formie automatu stemplarskiego z tuszem w kolorze czerwonym  oraz e-pieczęć w formatach gif, jpg oraz pdf. Stali Klienci oraz Współpracownicy Kancelarii Effect mają możliwość korzystania z e-pieczęci całkowicie za darmo.

Jak zamówić naszą pieczęć prewencyjną ?

Aby zamówić pieczęć prewencyjną należy skontaktować się z Kancelarią Effect:

  • telefonicznie, pod numerami: 690 453 226 lub 12 631 14 51;
  • drogą mailową na adres: ;
  • poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY 24/7.

Jesteśmy doświadczoną i skuteczną firmą windykacyjną ! DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !

Zapraszamy także do polubienia naszego profilu na Facebook.com oraz strony firmowej Google+. Znajdą tam Państwo najświeższe informacje o nowościach w naszej ofercie oraz wiele ciekawostek związanych z branżą odszkodowawczą oraz windykacyjno – prawną.

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.
Windykacja Kraków