MASZ PYTANIE ?

zadzwoń:

tel./fax: (12) 631 14 51
tel. kom.: 690 453 226
tel. kom.: 690 454 238

napisz:

FORMULARZ KONTAKTOWY

SZYBKA NAWIGACJA:

SPOŁECZNOŚCI:

 

Firma Windykacyjna Kraków

KANCELARIA EFFECT - WINDYKACJA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

                                                          ZGŁOŚ SWOJĄ SPRAWĘ                                                       
 

TRÓJPAK PREWENCYJNY

Działania Prewencyjne – zapobieganie zatorom płatniczym

„Lepiej zapobiegać niż leczyć” - to starożytne powiedzenie, dotyczy nie tylko spraw zdrowotnych, ale również innych sytuacji, w których profilaktyka jest lepsza niż usuwanie niekorzystnych skutków zdarzeń, którym - przy zastosowaniu odpowiednich działań prewencyjnych - udałoby się zapobiec. Idealnie znajduje ona zastosowanie m.in. w kontaktach handlowych między przedsiębiorcami.

Jak wiadomo, zatory płatnicze są jednym z największych problemów polskich przedsiębiorców. Nieterminowe płatności potrafią zastopować nawet najlepiej rozwijającą się firmę. Dlatego też, w kontaktach między przedsiębiorcami bardzo ważną rolę zaczęła odgrywać prewencja. Powstały narzędzia, wpływające na terminowe regulowanie zobowiązań przez partnerów handlowych lub też pozwalające na uniknięcie współpracy z nierzetelnymi kontrahentami, pozwalając tym samym uniknąć kosztów związanych z późniejszą windykacją należności. Mamy tu na myśli  wywiad gospodarczy, monitoring płatności oraz pieczęć prewencyjną.

  • Wywiad gospodarczy jest propozycją Kancelarii Effect – firmy windykacyjnej z Krakowa - dla Klientów chcących zminimalizować ryzyko poniesienia strat finansowych na etapie pozyskiwania nowych kontrahentów. W ramach usługi wywiadu gospodarczego Kancelaria Effect uzyskuje oraz analizuje informacje dotyczące sytuacji prawnej i finansowej wskazanego przedsiębiorcy. Więcej na temat usługi mogą Państwo przeczytać pod tym linkiem: Wywiad gospodarczy – Kraków;
  • Świadczona przez Kancelarię Effect – firmę windykacyjną z Krakowa usługa monitoringu płatności, skierowana jest do przedsiębiorstw, mających problemy z nieterminowym regulowaniem należności przez swoich kontrahentów. Prawidłowo wykonywany monitoring płatności zapobiega powstawaniu zatorów płatniczych. Jego istotą jest rozpoczęcie działań prewencyjnych już od momentu wystawienia faktury. Więcej na temat usługi mogą Państwo przeczytać pod tym linkiem: Monitoring płatności – Kraków,
  • Używanie pieczęci prewencyjnej znacznie zmniejsza ryzyko powstania problemów z zaległymi płatnościami. Sygnowanie nią wystawianych faktur VAT, rachunków czy też not odsetkowych informuje kontrahentów, że współpracują Państwo z Kancelarią Effect - firmą windykacyjną Krakowa w zakresie windykacji swoich należności oraz o konsekwencjach wynikających z opóźnień w zapłacie. Więcej na temat usługi mogą Państwo przeczytać pod tym linkiem: Pieczęć prewencyjna – Kraków.

Trójpak Prewencyjny – najtańszy sposób na utrzymanie płynności finansowej

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest prewencja, dlatego też nasza firma windykacyjna przygotowała specjalną ofertę „Trójpaku prewencyjnego Kancelarii Effect”, pozwalającą na łączne skorzystanie z wszystkich trzech wyżej wymienionych narzędzi. W ramach Trójpaku prewencyjnego nasi Klienci mogą skorzystać zarówno z dobrodziejstw wywiadu gospodarczego (pozwalającego uniknięć ryzyka zawarcia umowy z nierzetelnym kontrahentem), jak i monitoringu płatności oraz pieczęci prewencyjnej (wpływających na terminowe regulowanie zobowiązań przez nowych lub „problemowych” kontrahentów), w cenie zdecydowanie niższej niż w przypadku pojedynczego korzystania z tych narzędzi. Jako bonus dodajemy również bezpłatne porady prawne, udzielane przez naszą kancelarię prawną.

Jest to idealna oferta dla przedsiębiorstw wystawiających dużą ilość faktur z odroczonym terminem płatności, nawet o niewielkich sumach. W szczególności mamy tu na myśli różnego rodzaju hurtownie, zakłady produkcyjne oraz firmy usługowe i transportowe.

Przygotowaliśmy pięć planów abonamentowych, w ramach, których nasi klienci mogą korzystać:

  • w nielimitowany sposób z pieczęci prewencyjnej Kancelarii Effect, w wersji elektronicznej i/lub mechanicznej. W przypadku wersji mechanicznej jest ona przygotowywana i dostarczana na nasz koszt;
  • z monitoringu płatności określonej ilości faktur;
  • z wywiadu gospodarczego wobec określonej liczby kontrahentów;

Plany abonamentowe dostępne są pod tym linkiem – Trójpak prewencyjny Kancelarii Effect – plany abonamentowe.

Połączenie ww. działań daje bardzo pozytywne efekty w walce z nieterminowo regulowanymi fakturami VAT. W przypadku jednak, gdy pomimo ich zastosowania faktura nie zostanie zapłacona w terminie, Klient posiadający umowę na korzystanie z Trójpaku prewencyjnego, może skorzystać z usługi windykacji należności na bardzo dogodnych warunkach.

Jak zamówić usługę Trójpaku prewencyjnego Kancelarii Effect ?

W razie zainteresowania skorzystaniem z oferty Trójpaku prewencyjnego Kancelarii Effect prosimy o kontakt:

  • telefonicznie, pod numerami: 690 453 226 lub 12 631 14 51;
  • drogą mailową na adres: ;
  • poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY 24/7.

Jesteśmy doświadczoną i skuteczną firmą windykacyjną ! DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !

Zapraszamy także do polubienia naszego profilu na Facebook.com oraz strony firmowej Google+. Znajdą tam Państwo najświeższe informacje o nowościach w naszej ofercie oraz wiele ciekawostek związanych z branżą odszkodowawczą oraz windykacyjno – prawną.

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.
Windykacja Kraków