wypadek przy pracy odszkodowanie, kancelaria odszkodowania Kraków

  |  

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

WINDYKACJA BEZ ZALICZEK - PROWIZJA ZA SUKCES 

Głównym obszarem naszej działalności jest skuteczna windykacja należności gospodarczych (B2B), bez zaliczek i kosztów wstępnych. Nasze wynagrodzenie to prowizja od sukcesu (success fee), a więc od kwoty skutecznie  odzyskanych od dłużnika należności.

Jako firma windykacyjna zapewniamy prowadzenie kompleksowego procesu windykacji należności. Skupiamy się na działaniach pozasądowych, takich jak windykacja polubowna, windykacja terenowa oraz wywiad gospodarczy, lecz z równie dobrym skutkiem reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych. Nasze działania zawsze mają na celu odzyskanie długu w maksymalnie krótkim czasie, przy wykorzystaniu najbardziej efektywnych metod.

Naszą główną siedzibą jest Kraków, lecz szybko i skutecznie odzyskujemy długi na terenie całego kraju.

Mamy doświadczenie w windykacji należności dla firm z niemal wszystkich branż, z uwzględnieniem zakładów produkcyjnych, hurtownii, firm budowlanych, firm usługowych oraz firm transportowych.

Nasza procedura windykacyjna opiera się na trzech etapach:

I. Polubowna windykacja należności:

Etap polubowny ma na celu zmotywowanie dłużnika do dobrowolnej spłaty należności, bez wchodzenia na drogę sądową. Podstawowym instrumentem stosowanym na tym etapie są negocjacje telefoniczne, pocztowe, drogą elektroniczną, a także negocjacje bezpośrednie, prowadzone poprzez wizyty negocjatorów terenowych w siedzibie dłużnika. Windykacja terenowa obejmuje swoim zasięgiem zarówno Kraków, jak i inne części kraju. W trakcie etapu polubownego uzyskujemy dokumenty rejestrowe dłużnika, badamy - poprzez wywiad gospodarczy  - jego aktualną sytuację finansową, negocjujemy spłatę zadłużenia, a także ustalamy i monitorujemy harmonogram tej spłaty.

II. Sądowa windykacja należności:

Jeżeli polubowna windykacja należności nie przyniesie oczekiwanych efektów, zapewniamy Klientom bezpłatne zastępstwo procesowe w postępowaniu sądowym. W ramach tego etapu weryfikujemy dostarczoną w sprawie dokumentację, wybieramy odpowiedni tryb postępowania sądowego, przygotowujemy i składamy pozew do właściwego sądu (w Krakowie lub innej części kraju), sporządzamy wszelkie pisma procesowe oraz reprezentujemy Klienta w postępowaniu w I instancji i w postępowaniu odwoławczym. Efektem jest uzyskanie prawomocnego orzeczenia wraz z klauzulą wykonalności, a następnie spłata należności przez dłużnika lub wszczęcie egzekucji komorniczej.

III. Egzekucyjna windykacja należności:

W trakcie egzekucyjnego etapu windykacji należności składamy wniosek egzekucyjny do właściwego komornika, sporządzamy wszelkie pisma i wnioski w trakcie trwania postępowania, przekazujemy komornikowi aktualne informacje na temat majątku dłużnika oraz monitorujemy działania podejmowane przez komornika.

Dzięki kompleksowości naszych usług zapewniamy SKUTECZNĄ WINDYKACJĘ NALEŻNOŚCI !

Jak zamówić usługę windykacji należności ?

Aby zamówić usługę windykacji należności należy skontaktować się z Kancelarią Effect:

  • telefonicznie, pod numerami (12) 631 14 51 lub 690 453 226;
  • drogą mailową na adres: windykacja@kancelaria-effect.pl,
  • poprzez formularz kontaktowy.

 

Zapraszamy także do polubienia naszych profili na Facebook.com i Twitter oraz strony firmowej Google+. Znajdą tam Państwo najświeższe informacje o nowościach w naszej ofercie oraz wiele ciekawostek związanych z branżą odszkodowawczą oraz windykacyjno – prawną.

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.
Windykacja - Kraków