MASZ PYTANIA ?
POTRZEBUJESZ POMOCY ?

ZADZWOŃ DO NAS:

tel./fax: (12) 631 14 51
tel. kom.: 690 453 226
tel. kom.: 690 454 238

LUB NAPISZ:

FORMULARZ KONTAKTOWY

MAPA STRONY


SPOŁECZNOŚCI:

 

Kancelaria odszkodowawcza Kraków. Firma windykacyjna Kraków

SZYBKO I SKUTECZNIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. SPRAWDŹ SAM !

                                                        ZGŁOŚ SWOJĄ SPRAWĘ                                                     
 

FIRMA WINDYKACYJNA KRAKÓW, WINDYKACJA NALEŻNOŚCI I DŁUGÓW
(windykacja należności w branży budowlanej i transportowej)

BEZ-ZALICZKOWA WINDYKACJA DŁUGÓW - PROWIZJA ZA SUKCES 

Windykacja KrakowJednym z obszarów działalności Kancelarii Effect jest skuteczna windykacja należności gospodarczych (B2B). Specjalizujemy się zwłaszcza w windykacji dla branży transportowej oraz windykacji dla branży budowlanej. Kancelaria Effect jako firma windykacyjna posiada wieloletnie, poparte sukcesami, doświadczenie w skutecznej windykacji należności za wykonane usługi budowlane, transportowe czy sprzedany towar. Naszym znakiem rozpoznawczy jest windykacja bez zaliczek i kosztów wstępnych. Nasze wynagrodzenie to wyłącznie prowizja od sukcesu (success fee), a więc od kwoty skutecznie odzyskanych od dłużnika należności.

W ramach windykacji należności OBSŁUGUJEMY WYŁĄCZNIE PRZEDSIĘBIORCÓW w tym zwłaszcza przedsiębiorców budowlanych i transportowych.

WAŻNE !

Nie prowadzimy postępowań windykacyjnych w zakresie długów prywatnych, nie związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej ! Nie zajmujemy się również opiniowaniem i analizą tego typu spraw.

Dzięki tak ścisłej specjalizacji możemy maksymalnie wykorzystać potencjał naszej firmy. Zaufało nam wielu przedsiębiorców, dla których skutecznie egzekwowaliśmy zarówno małe, kilku-tysięczne długi, jak i sprawy dotyczące setek tysięcy złotych. Porwadzimy również sprawy z zakresu windykacji należności od inwestora lub generalnego wykonawcy na zasadzie odpowiedzialności solidarnej.

Poniżej można zapoznać się ze omówieniem całego procesu windykacjnego stosowanego przez naszą firmę windykacyjną. Bardziej szczegółowe informacje na temat naszych usług można natomiast uzyskać, kontaktując się z naszymi prawnikami:

 • telefonicznie, pod numerami: 690 453 226 lub 12 631 14 51;
 • drogą mailową na adres: ;
 • poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY 24/7.

Szybko i bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy możliwość windykacji długu. A jeśli zdecydują się Państwo by skorzystać z naszych usług, to zrobimy wszystko aby odzyskać Państwa pieniądze w możliwie najszybszym terminie.

Naszą główną siedzibą jest Kraków, lecz szybko i skutecznie odzyskujemy długi na terenie całego kraju.

FIRMA WINDYKACYJNA KRAKÓW - SKUTECZNA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Jako firma windykacyjna z Krakowa zapewniamy prowadzenie kompleksowego procesu windykacji należności. Skupiamy się na działaniach pozasądowych, takich jak windykacja polubowna oraz wywiad gospodarczy, lecz z równie dobrym skutkiem reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych. Nasze działania zawsze mają na celu odzyskanie długu od kontrahenta w maksymalnie krótkim czasie, przy wykorzystaniu najbardziej efektywnych metod windykacyjnych

Nasza procedura windykacyjna opiera się na trzech etapach:

I. Polubowna windykacja należności:

Etap polubowny ma na celu zmotywowanie dłużnika do dobrowolnej spłaty należności, bez wchodzenia na drogę sądową. Podstawowym instrumentem stosowanym na tym etapie są negocjacje telefoniczne, pocztowe, drogą elektroniczną, a także negocjacje bezpośrednie, prowadzone poprzez wizyty negocjatorów terenowych w siedzibie dłużnika. Windykacja terenowa obejmuje swoim zasięgiem zarówno Kraków, jak i inne części kraju. W trakcie etapu polubownego uzyskujemy dokumenty rejestrowe dłużnika, badamy - poprzez wywiad gospodarczy  - jego aktualną sytuację finansową, negocjujemy spłatę zadłużenia, a także ustalamy i monitorujemy harmonogram tej spłaty.

II. Sądowa windykacja należności:

Sądowa windykacja należnościJeżeli polubowna windykacja nie przyniesie oczekiwanych efektów, zapewniamy Klientom zastępstwo procesowe w postępowaniu sądowym. W ramach tego etapu weryfikujemy dokumentację, wybieramy odpowiedni tryb postępowania sądowego, przygotowujemy i składamy pozew do właściwego sądu (w Krakowie lub innej części kraju), sporządzamy wszelkie pisma procesowe oraz reprezentujemy Klienta w postępowaniu w I i II instancji. Efektem jest uzyskanie prawomocnego orzeczenia wraz z klauzulą wykonalności, a następnie spłata należności przez dłużnika lub wszczęcie egzekucji komorniczej.

III. Egzekucyjna windykacja należności:

W trakcie egzekucyjnego etapu windykacji należności składamy wniosek egzekucyjny do właściwego komornika, sporządzamy wszelkie pisma i wnioski w trakcie trwania postępowania, przekazujemy komornikowi aktualne informacje na temat majątku dłużnika oraz monitorujemy działania podejmowane przez komornika.

Dzięki kompleksowości naszych usług zapewniamy SKUTECZNĄ WINDYKACJĘ NALEŻNOŚCI !

PRZYKŁADY NASZYCH SPRAW

W 2016 odzyskaliśmy dla naszych Klientów m.in. następujące długi:

 • 400.000 zł - na drodze windykacji polubownej, dla klienta świadczącego usługi budowlane, od spółki z o.o. z siedzibą w Warszawie,
 • 226.000 zł - na drodze postępowania egzekucyjnego, dla klienta wykonującego roboty ziemne, od spółki akcyjnej z siedzibą w Warszawie,
 • 156.000 zł - po wygranym procesie sądowym, dla klienta świadczącego usługi budowlane od gminy z województwa śląskiego na zasadzie odpowiedzialności solidarnej inwestora,
 • 114.000 zł - na drodze windykacji polubownej, dla klienta świadczącego usługi transportowe od firmy spedycyjnej z okolic Krakowa,
 • 65.000 zł - na drodze negocjacji polubownych dla klienta prowadzącego firmę budowlaną od przedsiębiorstwa budowlanego z siedzibą w Krakowie.
 • 32.000 zł - na drodze windykacji terenowej dla hurtowni materiałów budowlanych, od firmy budowlanej z Wieliczki,

 • i wiele innych.

Kancelaria Effect - Windykacja Należności na terenie całego kraju

Jeżeli Państwa kontrahent nie chce zapłacić za wykonaną usługę lub sprzedany towar, to na pewno warto się z nami skontaktować:

 • telefonicznie, pod numerami: 690 453 226 lub 12 631 14 51;
 • drogą mailową na adres: ;
 • poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY 24/7.

Jesteśmy doświadczoną i skuteczną firmą windykacyjną ! DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !

Zapraszamy także do polubienia naszego profilu na Facebook.com oraz strony firmowej Google+. Znajdą tam Państwo najświeższe informacje o nowościach w naszej ofercie oraz wiele ciekawostek związanych z branżą odszkodowawczą oraz windykacyjno – prawną.

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.
Windykacja Kraków