MASZ PYTANIE ?

zadzwoń:

tel./fax: (12) 631 14 51
tel. kom.: 690 453 226
tel. kom.: 690 454 238

napisz:

FORMULARZ KONTAKTOWY

SZYBKA NAWIGACJA:

SPOŁECZNOŚCI:

 

Firma Windykacyjna Kraków

KANCELARIA EFFECT - WINDYKACJA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

                                                          ZGŁOŚ SWOJĄ SPRAWĘ                                                       
 

FIRMA WINDYKACYJNA KRAKÓW
WINDYKACJA NALEŻNOŚCI DLA FIRM BUDOWLANYCH I TRANSPORTOWYCH

BEZZALICZKOWA WINDYKACJA DŁUGÓW - PROWIZJA ZA SUKCES 

Jednym z obszarów działalności Kancelarii Effect jest skuteczna windykacja należności gospodarczych (B2B). Specjalizujemy się zwłaszcza w windykacji dla branży transportowej oraz windykacji dla branży budowlanej. Kancelaria Effect jako firma windykacyjna posiada wieloletnie, poparte sukcesami, doświadczenie w windykacji należności za wykonane usługi budowlane, transportowe czy sprzedany towar. Działamy bez zaliczek i kosztów wstępnych. Nasze wynagrodzenie to prowizja od sukcesu (success fee), a więc od kwoty skutecznie  odzyskanych od dłużnika należności.

W ramach windykacji należności obsługujemy wyłącznie przedsiębiorców, w tym zwłaszcza przedsiębiorców budowlanych i transportowych.

WAŻNE !

Nie prowadzimy postępowań windykacyjnych w zakresie długów prywatnych, nie związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej ! Nie zajmujemy się również opiniowaniem i analizą tego typu spraw.

Dzięki tak ścisłej specjalizacji możemy maksymalnie wykorzystać potencjał naszej firmy. Zaufało nam wielu przedsiębiorców, dla których skutecznie egzekwowaliśmy zarówno małe, kilku-tysięczne długi, jak i sprawy dotyczące setek tysięcy złotych. Porwadzimy również sprawy z zakresu windykacji należności od inwestora lub generalnego wykonawcy na zasadzie odpowiedzialności solidarnej.

Poniżej można zapoznać się z kompleksowym omówieniem całego procesu windykacjnego. Zapraszamy do lektury tekstu, jednocześnie zachęcając do bezpośredniego kontaktu z nami, bowiem w ten sposób uzyskają Państwo informacje dopasowane konkretnie do Państwa potrzeb.

Szczegółowe informacje na temat naszych usług można uzyskać, kontaktując się z naszymi prawnikami drogą telefoniczną pod numerami telefonu: (12)6311451 lub 690453226 albo też drogą mailową na adres: . Inną formą kontaktu z naszą Kancelarią, dostępną również po godzinach pracy, jak i w dni wolne, jest skorzystanie z formularza kontaktowego.

Szybko i bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy możliwość windykacji długu. A jeśli zdecydują się Państwo by skorzystać z naszych usług, to zrobimy wszystko aby odzyskać Państwa pieniądze w możliwie najszybszym terminie.

Naszą główną siedzibą jest Kraków, lecz szybko i skutecznie odzyskujemy długi na terenie całego kraju.

Bezpłatna analiza sprawy - Kontakt

PROCEDURA SKUTECZNEJ WINDYKACJI NALEŻNOŚCI:

Jako firma windykacyjna z Krakowa zapewniamy prowadzenie kompleksowego procesu windykacji należności. Skupiamy się na działaniach pozasądowych, takich jak windykacja polubowna, windykacja terenowa oraz wywiad gospodarczy, lecz z równie dobrym skutkiem reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych. Nasze działania zawsze mają na celu odzyskanie długu w maksymalnie krótkim czasie, przy wykorzystaniu najbardziej efektywnych metod.

Nasza procedura windykacyjna opiera się na trzech etapach:

I. Polubowna windykacja należności:

Etap polubowny ma na celu zmotywowanie dłużnika do dobrowolnej spłaty należności, bez wchodzenia na drogę sądową. Podstawowym instrumentem stosowanym na tym etapie są negocjacje telefoniczne, pocztowe, drogą elektroniczną, a także negocjacje bezpośrednie, prowadzone poprzez wizyty negocjatorów terenowych w siedzibie dłużnika. Windykacja terenowa obejmuje swoim zasięgiem zarówno Kraków, jak i inne części kraju. W trakcie etapu polubownego uzyskujemy dokumenty rejestrowe dłużnika, badamy - poprzez wywiad gospodarczy  - jego aktualną sytuację finansową, negocjujemy spłatę zadłużenia, a także ustalamy i monitorujemy harmonogram tej spłaty.

II. Sądowa windykacja należności:

Jeżeli polubowna windykacja należności nie przyniesie oczekiwanych efektów, zapewniamy Klientom bezpłatne zastępstwo procesowe w postępowaniu sądowym. W ramach tego etapu weryfikujemy dostarczoną w sprawie dokumentację, wybieramy odpowiedni tryb postępowania sądowego, przygotowujemy i składamy pozew do właściwego sądu (w Krakowie lub innej części kraju), sporządzamy wszelkie pisma procesowe oraz reprezentujemy Klienta w postępowaniu w I instancji i w postępowaniu odwoławczym. Efektem jest uzyskanie prawomocnego orzeczenia wraz z klauzulą wykonalności, a następnie spłata należności przez dłużnika lub wszczęcie egzekucji komorniczej.

III. Egzekucyjna windykacja należności:

W trakcie egzekucyjnego etapu windykacji należności składamy wniosek egzekucyjny do właściwego komornika, sporządzamy wszelkie pisma i wnioski w trakcie trwania postępowania, przekazujemy komornikowi aktualne informacje na temat majątku dłużnika oraz monitorujemy działania podejmowane przez komornika.

Dzięki kompleksowości naszych usług zapewniamy SKUTECZNĄ WINDYKACJĘ NALEŻNOŚCI !

Windykacja Należności na terenie całego kraju

Jeżeli Państwa kontrahent nie chce zapłacić za wykonaną usługę lub sprzedany towar, to na pewno warto się z nami skontaktować:

  • telefonicznie, pod numerami: 690 453 226 lub 12 631 14 51;
  • drogą mailową na adres: ;
  • poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY 24/7.

Jesteśmy doświadczoną i skuteczną firmą windykacyjną ! DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !

Zapraszamy także do polubienia naszego profilu na Facebook.com oraz strony firmowej Google+. Znajdą tam Państwo najświeższe informacje o nowościach w naszej ofercie oraz wiele ciekawostek związanych z branżą odszkodowawczą oraz windykacyjno – prawną.

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.
Windykacja Kraków