Szybka Nawigacja:


- STRONA GŁÓWNA
- O FIRMIE
- ODSZKODOWANIA
   KOMUNIKACYJNE

- INNE ODSZKODOWANIA
- WYPADEK DZIECKA
- WINDYKACJA DŁUGÓW:
- OBSŁUGA PRAWNA FIRM
- DORADZTWO PRAWNE
- MEDIA O NAS
- KARIERA
- USŁUGI DODATKOWE
- BLOG
- PYTANIA I ODPOWIEDZI
- AKTUALNOŚCI
- KONTAKT
Szybki Kontakt:

Kontakt Ogólny:

tel.: (12) 631 14 51

Odszkodowania
Komunikacyjne:

tel. kom.: 690 453 226
tel. kom.: 690 454 238

Odszkodowania
Powypadkowe:

tel. kom.: 690 454 238

Windykacja
Należności:

tel. kom.: 690 453 226

Formularz kontaktowy 

Twitter:

Firma Windykacyjna Kraków

 
 

 

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI DLA FIRM BUDOWLANYCH

 

Odpowiedzialność solidarna inwestora i wykonawcyMając ogromne doświadczenie w skutecznej windykacji należności dla firm z sektora budowlanego, wiemy, że tylko kilka procent faktur za wykonane usługi budowlane jest regulowanych w terminie. Zatory płatnicze są największym problemem zwłaszcza dla małych i średnich firm, które w większości pozyskują fundusze na prowadzenie działalności gospodarczej ze środków własnych. W związku z tym przygotowaliśmy: W związku z tym przygotowaliśmy: Specjalną Ofertę Windykacji dla przedsiębiorstw z branży budowlanej, mających problemy z dochodzeniem swoich praw oraz egzekwowaniem należnych płatności. 

Kancelaria Effect jako firma windykacyjna posiada wieloletnie, poparte sukcesami, doświadczenie w windykacji należności za wykonane usługi budowlane. Zajmujemy się również pełną obsługą prawną firm z branży, udzielamy porad prawnych, doradzamy w zakresie zapisów w umowach budowlanych, wykonawczych oraz projektowych. Pomagamy także dobrać środki zabezpieczające roszczenia na wypadek zatorów płatniczych bądź niewypłacalności kontrahentów, takie w szczególności jak: wywiad gospodarczypieczęć prewencyjna czy też monitoring płatności.

W RAMACH SKUTECZNEJ WINDYKACJI NALEŻNOŚCI BUDOWLANYCH:

 • Odzyskujemy długi od wykonawców, generalnych wykonawców oraz inwestorów, w tym również roszczeń opartych na zasadzie solidarnej odpowiedzialności zawierającego umowę z podwykonawcą, inwestora i generalnego wykonawcy za zapłatę wynagrodzenia za roboty budowlane wykonane przez podwykonawcę,
 • Reprezentujemy hurtownie, składy budowlane, kopalnie i zakłady eksploatacji kruszywa, w ich sporach z firmami budowlanymi o zapłatę należności za dostarczony towar,
 • Windykujemy należności dla firm transportowych, wykonujących usługi w zakresie transportu i dostaw kruszyw oraz materiałów budowlanych na tereny inwestycji budowlanych,
 • Egzekwujemy kary umowne, za nieterminowo lub niewłaściwie wykonane umowy,
 • Rozwiązujemy sprawy sporne, w których dłużnik neguje swój obowiązek zapłaty należności,
 • Prowadzimy postępowania sądowe przeciwko członkom zarządu, niewypłacalnych sp. z o. o. oraz s.a.

PROWADZIMY KOMPLEKSOWY PROCES WINDYKACJI NALEŻNOŚCI BUDOWLANYCH:

 Nasza procedura windykacyjna składa się z 3 etapów:

 • Etap polubowny (analiza prawna dokumentów, wywiad gospodarczy, negocjacje pośrednie, windykacja terenowa),
 • Etap sądowy (zastępstwo procesowe doświadczonych radców prawnych w I Instancji oraz w postępowaniu apelacyjnym),
 • Etap komorniczy (współpraca z komornikiem oraz stały monitoring jego działań).

SZYBKO I SKUTECZNIE WINDYKUJEMY DŁUGI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Z reguły oferujemy Klientom stałą współpracę w zakresie windykacji należności, gdyż jest to najskuteczniejszy sposób na ochronę ich praw. Przyjmujemy jednak również jednorazowe zlecenia windykacji należności. Działamy szybko, skutecznie. Stawiamy na odzyskanie długu w maksymalnie krótkim czasie, przy użyciu najbardziej efektywnych metod. Naszą główną siedzibą jest Kraków, lecz prowadzimy skuteczną windykację należności na terenie całego kraju.

BEZZALICZKOWA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI ! PROWIZJA ZA SUKCES !

Nasze wynagrodzenie zawsze ustalamy jako prowizję od kwoty skutecznie wyegzekwowanych należności. Nie pobieramy żadnych zaliczek, opłat wstępnych czy też kosztów operacyjnych związanych z wykonywaniem zlecenia windykacji należności. Podpisując z nami umowę Klient ma więc pewność, iż płaci wyłącznie za skuteczną windykację należności. Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie i zależy od wysokości dochodzonych należności, okresu ich przeterminowania oraz skali współpracy z Klientem. Warto zaznaczyć, że analiza i wycena sprawy jest zawsze szybka i bezpłatna.

JAK ZLECIĆ NAM USŁUGĘ WINDYKACJI NALEŻNOŚCI BUDOWLANYCH ?

Jeżeli Państwa kontrahent nie chce zapłacić za wykonaną usługę lub sprzedany towar, to na pewno warto się z nami skontaktować:

 • telefonicznie, pod numerami: (12) 631 14 51 lub 690 453 226;
 • drogą mailową na adres: ;
 • poprzez formularz kontaktowy.

Bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy możliwość windykacji długu. A jeśli zdecydują się Państwo by skorzystać z naszych usług, to zrobimy wszystko aby odzyskać Państwa pieniądze w możliwie najszybszym terminie.

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.
Windykacja - Kraków