+48 690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bezpłatna Analiza Twojej Sprawy

Mimo epidemii pracujemy bez przeszkód! Miałeś wypadek? Napisz do nas lub zadzwoń 690 453 226
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Jako Kancelaria odszkodowawcza z Krakowa zajmujemy się  w szczególności takimi usługami jak dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych i innych odszkodowań powypadkowych od wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych działających na terenie Polski. Uzyskujemy przede wszystkim świadczenia odszkodowawcze za szkody osobowe, tj. zadośćuczynienie za doznaną krzywdę (uszczerbek na zdrowiu, obrażenia ciała), odszkodowanie za poniesione koszty oraz świadczenia rentowe. Prawnicy Kancelarii Effect posiadają wieloletnie doświadczenie w sprawach o odszkodowanie z PZU i innych zakładów ubezpieczeń, co daje gwarancję skuteczności. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną, poczynając od zgromadzenia niezbędnych dowodów w sprawie, aż po czuwanie nad terminowością wypłaty świadczeń odszkodowawczych przez zakład ubezpieczeń. 

Zawsze walczymy o to, by uzyskać odpowiednią wysokość odszkodowania. Jeżeli nie jest to możliwe na drodze postępowania polubownego, to prowadzimy sprawę przed sądem, zapewniając profesjonalnego pełnomocnika oraz zastępstwo procesowe. Wolimy działać kompleksowo, ale na życzenie Klienta możemy również napisać samo zgłoszenie szkody lub odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Każdą sprawę prowadzi nasz doświadczony prawnik od odszkodowań.

Warto podkreślić, że wysokość odszkodowania za wypadek zależy przede wszystkim od odniesionych przez poszkodowanego obrażeń, wpływu wypadku na jego życie oraz poniesionych kosztów. Dzięki nam, odszkodowanie jest zawsze adekwatne do odniesionej szkody. 

Miałeś wypadek ? Zastanawiasz się czy należy ci się odszkodowanie ? Skontaktuj się z nami w celu BEZPŁATNEJ ANALIZY TWOJEJ SPRAWY.

Kancelaria Effect S.C. NIP: 6772381117

Kontakt możliwy jest:

  • telefonicznie, pod numerem: 690 453 226;
  • drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY 24/7.

Szybko i bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy możliwość uzyskania odszkodowania za wypadek. Jesteśmy doświadczoną kancelarią odszkodowawczą w sprawach związanych z uzyskiwaniem odszkodowań za wszelkiego typu wypadki komunikacyjne !

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.
Odszkodowania Kraków

Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 8 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.