+48 690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bezpłatna Analiza Twojej Sprawy

Miałeś wypadek? Napisz lub zadzwoń 690 453 226
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Odniosłeś obrażenia w wypadku?

Pomożemy Ci uzyskać należne zadośćuczynienie i odszkodowanie!

1
Zadzwoń pod numer 690 453 226 albo opisz swoją sprawę w mailu lub poprzez formularz kontaktowy
2
Dokonamy bezpłatnej analizy Twojej sprawy w zakresie możliwości dochodzenia odszkodowania
3
Podpiszemy z Tobą umowę i skompletujemy niezbędną dokumentację
4
Zgłosimy Twoją szkodę do właściwego zakładu ubezpieczeń
5
Ubezpieczyciel wyda decyzję i dokona wypłaty świadczeń

Jakie sprawy obsługujemy:

Odszkodowanie za wypadek samochodowy

Samochód, to najpopularniejszy środek transportu. Wiąże się z tym jednak duża liczba wypadków komunikacyjnych. Nasza Kancelaria zajmuje się dochodzeniem świadczeń pieniężnych w formie zadośćuczynienia za krzywdę odniesioną w takich wypadkach. Świadczeń takich dochodzimy z polisy OC sprawcy wypadku.

 
Odszkodowanie za potrącenie rowerzysty

Zwłaszcza wiosną i latem, po ulicach jeździ wielu rowerzystów. Czasem, w trakcie jazdy na rowerze dochodzi do wypadków, które skutkują obrażeniami ciała. Poszkodowany rowerzysta, może starać się o zadośćuczynienie za krzywdę i odszkodowanie za zniszczony rower, pod warunkiem, że to nie on zostanie uznany za sprawcę wypadku.

 
Odszkodowanie za potrącenie pieszego

Pieszy, przechodząc przez oznakowane przejście dla pieszych, powinien mieć zapewnione bezwzględne bezpieczeństwo.  W praktyce, na przejściach często dochodzi do wypadków. Potrącenie może zdarzyć się także na chodniku i poboczu. Potrącony pocieszy może uzyskać odszkodowanie za potrącenie z polisy OC pojazdu.

 
Odszkodowanie za wypadek motocyklowy

Jazda na motocyklu to nie lada atrakcja, ale bywa ona ryzykowna. Jeżeli motocyklista dozna obrażeń w wypadku z udziałem innego pojazdu, to często należy mu się odszkodowanie za wypadek na motorze. Zadośćuczynienia może domagać się kierowca motocykla oraz poszkodowany pasażer.

 
Odszkodowanie za wypadek rolniczy

Wbrew pozorom, praca w gospodarstwie rolnym niesie za sobą wiele zagrożeń. Z pracą taką wiąże się używanie maszyn, a i zwierzęta czasem zachowują się niebezpiecznie . Dlatego też każdy rolnik musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC rolnika, które chroni go przy zaistnieniu wypadku w gospodarstwie.

 
Zadośćuczynienie po śmierci osoby bliskiej

Wypadki samochodowe, wypadki na motorze czy potrącenia, czasem skutkują śmiercią osoby poszkodowanej. Rodzina takiej osoby ma prawo starać się o  odszkodowanie i zadośćuczynienie po śmierci osoby bliskiej z OC sprawcy wypadku. Z pomocą naszej kancelarii, takie świadczenia będą miały odpowiednią wysokość.

 

Uzyskujemy najwyższe świadczenia za szkody osobowe odniesione we wszelkich wypadkach komunikacyjnych. Specjalizujemy się w sprawach o odszkodowanie za wypadek samochodowyodszkodowanie za potrącenie pieszego na pasach, a także o odszkodowanie za potrącenie rowerzysty. Nie obce są nam jednak również sprawy o odszkodowanie dla pasażera wypadku samochodu, motocykla, a nawet autobusu i tramwaju. Reprezentujemy również rodziny ofiar wypadków w trudnej walce o godziwe zadośćuczynienie i odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej.

Nasza kancelaria odszkodowawcza z Krakowa zajmuje się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych od wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych, działających na Polskim rynku. Są to w szczególności: Allianz, Aviva, Axa Direct, Benefia, Compensa, Generali, Gothaer, HDI Asekuracja, InterRisk, ERGO Hestia, Liberty Ubezpieczenia, Link4, MTU, Proama, PZU, Warta, TUW Pocztowe, TUW "TUZ".

Nasza główna siedziba mieści się w Krakowie, lecz jesteśmy kancelarią skutecznie prowadzącą sprawy o odszkodowanie na terenie całej Polski.

Wszelkie formalności związane z prowadzeniem spraw załatwiamy osobiście w siedzibie naszej kancelarii, zdalnie (poczta, e-mail, telefon) lub też u Klientów (również z innych części kraju), za pośrednictwem naszych pracowników. Zawsze dostosowujemy się w tym zakresie do oczekiwań i potrzeb Klientów.

MIAŁEŚ WYPADEK KOMUNIKACYJNY? SPRAWDŹ JAK MOŻEMY CI POMÓC!

Kancelaria Effect S.C. NIP: 6772381117

Więcej informacji na temat odszkodowań powypadkowych można uzyskać, kontaktując się z naszymi prawnikami:

 • telefonicznie, pod numerem: 690 453 226;
 • drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
 • poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY 24/7.

Szybko i bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy możliwość uzyskania odszkodowania za wypadek. Jesteśmy doświadczoną kancelarią odszkodowawczą w sprawach związanych z uzyskiwaniem odszkodowań za wszelkiego typu wypadki komunikacyjne !

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.
Odszkodowania Kraków

Dlaczego Kancelaria Effect?

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie,
 • Szczycimy się bardzo dobrą opinią klientów,
 • Bezpłatnie i rzetelnie analizujemy każdą sprawę,
 • Nie pobieramy żadnych zaliczek ani kosztów wstępnych,
 • Działamy szybko i skutecznie,
 • Mamy konkurencyjne stawki prowizji,
 • Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym,
 • Obsługujemy sprawy z terenu całego kraju.
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 9 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.