690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

Formularz chwilowo niedostępny!

Formularz chwilowo niedostępny! Opisz sprawę w mailu lub przez WhatsApp albo: zadzwoń
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Odszkodowanie za wypadek w parku rozrywki

Wygraliśmy kolejną sprawę sądową odszkodowanie za wypadek w parku rozrywki. Tym razem postępowanie było bardzo długotrwałe i wymagało aż 4 wyroków sądowych, ale ostatecznie Sąd Okręgowy uznał, że parki rozrywki odpowiadają za szkody na zasadzie ryzyka. Dzięki temu nasza małoletnia klientka otrzymała odszkodowanie za wypadek na rollerocoasterze w wysokości ponad 16.000 zł.  

Dodaj komentarz

Odszkodowanie od Warty - czy z Wartą sądzić się warto?

To, że zakłady ubezpieczeń starają się nie wypłacać osobom poszkodowanym w wypadkach zbyt wysokich kwot tytułem zadośćuczynienia za krzywdę, nie jest żadną tajemnicą. Z dużą częścią ubezpieczycieli można jednak podjąć sensowne negocjacje w tym zakresie, które często doprowadzają do porozumienia. Niechlubnym wyjątkiem jest zakład ubezpieczeń TUiR WARTA S.A, z którym dogadać się na drodze polubownej jest niezwykle ciężko, gdyż ubezpieczyciel ten często przyznaje w toku likwidacji szkody, kwoty świadczeń w rażący sposób niższe, od tych które przyznają sądy w podobnych przypadkach. Dlatego nasze sprawy przeciwko TUiR WARTA S.A bardzo często kończą się w sądzie. 

Dodaj komentarz

Czy warto korzystać z usług firm odszkodowawczych?

Kancelarie odszkodowawcze, to firmy zajmujące się pomaganiem klientom w uzyskiwaniu odszkodowań po różnego rodzaju wypadkach lub innych zdarzeniach, w wyniku których odnieśli oni szkodę. Wokół tych firm narosło wiele mitów i stereotypów. W dzisiejszym tekście podzielimy się kilkoma spostrzeżeniami, na temat tego, czym zajmują się kancelaria odszkodowawcze i jak wybrać właściwą dla siebie firmę, która pomoże w uzyskaniu należnego odszkodowania. Nie wszystkie firmy są jednakowe, dlatego warto dokładnie przemyśleć swój wybór, a przed podjęciem decyzji zawsze należy dobrze zrozumieć warunki umowy.

Dodaj komentarz

Odszkodowanie za wypadek podczas wsiadania do pociągu

Dziś opisujemy kolejną sprawę, w której reprezentowaliśmy osobę poszkodowaną w wypadku, do którego doszło podczas korzystania z usług przewoźnika kolejowego PKP Intercity. Tym razem nie chodzi jednak o przytrzaśnięcia drzwiami automatycznymi, lecz o uraz odniesiony podczas wsiadania do pociągu. Poszkodowana, która wsiadając do pociągu wpadła pomiędzy pociąg a peron i doznała w wyniku tego obrażeń ciała, uzyskała 17.000 zł tytułem zadośćuczynienia i odszkodowania za wypadek w pociągu z ubezpieczenia OC przewoźnika kolejowego.

Dodaj komentarz

Pieszy potrącony na pasach uzyskał dzięki nam wysokie odszkodowanie

Opis sprawy, w której uzyskaliśmy aż 80.000 zł zadośćuczynienia i odszkodowania dla pieszego, potrąconego przez pojazd mechaniczny, na jednym z przejść dla pieszych w Warszawie. W wyniku tego potrącenia poszkodowany pieszy doznał złamania obu nóg. Postępowanie o wypłatę świadczeń odszkodowawczych dla potrąconego pieszego trwało ponad 1,5 roku, ale ostatecznie zakończyło się ugodą z zakładem ubezpieczeń, skutkującą wypłatą odpowiednio wysokich świadczeń.

Dodaj komentarz

Dlaczego Kancelaria Effect?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie,
  • Szczycimy się bardzo dobrą opinią klientów,
  • Bezpłatnie i rzetelnie analizujemy każdą sprawę,
  • Nie pobieramy żadnych zaliczek ani kosztów wstępnych,
  • Działamy szybko i skutecznie,
  • Mamy konkurencyjne stawki prowizji,
  • Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym,
  • Obsługujemy sprawy z terenu całego kraju.
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 6 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.