690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

Bezpłatna Analiza Twojej Sprawy

Miałeś wypadek? Opisz swoją sprawę w formularzu lub w mailu albo zadzwoń pod numer: 690 453 226
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Wypadki – czy to drogowe, czy też rolnicze lub w miejscu pracy – to nieszczęśliwe wydarzenia, które mogą doprowadzić nawet do śmierci. Ze stratą bliskiej osoby wiąże się nie tylko ból i cierpienie, ale również duża zmiana w sytuacji materialno-bytowej osób najbliższych dla zmarłego. Pogrążona w żałobie rodzina oraz inne osoby najbliższe mogą ubiegać się o rekompensatę pieniężną. Zadośćuczynienie ma przede wszystkim zrekompensować poniesione straty, ale także pomóc najbliższym zmarłego przystosować się do zmian. Na czym dokładnie polega to świadczenie? Komu ono przysługuje? Jak je uzyskać i od czego zależy jego wysokość? W poniższym artykule odpowiadamy na te pytania.

Dodaj komentarz

Odszkodowanie za błąd medyczny

Opis sprawy, którą prowadziliśmy w zakresie bardzo nietypowego błędu medycznego. Błąd ten polegał na niewłaściwym przepływie informacji pomiędzy pracownikami placówki medycznej, który ostatecznie doprowadził do bardzo poważnych obrażeń ciała u pacjentki, będącej pod opieką tej placówki. Po długim i skomplikowanym postępowaniu udało się uzyskać dla osoby poszkodowanej satysfakcjonujące zadośćuczynienie za doznaną krzywdę i odszkodowanie za poniesione koszty. 

Dodaj komentarz

Odszkodowanie za wypadek w autobusie

Opis sprawy o odszkodowanie za wypadek w autobusie, którą prowadziliśmy dla Poszkodowanej pasażerki autobusu komunikacji miejskiej w Wrocławiu. Sprawa o odszkodowanie za wypadek w autobusie MPK Wrocław zakończyła się satysfakcjonującą ugodą z zakładem ubezpieczeń na kwotę 13.500 zł.

Dodaj komentarz

Odszkodowanie za wypadek w parku wodnym

Opis sprawy, w której udało nam się złożyć skuteczną reklamację, od odmownej decyzji zakładu ubezpieczeń, w sprawie o odszkodowanie za wypadek w parku wodnym Termy Maltańskie w Poznaniu. Zakład ubezpieczeń, po samodzielnym zgłoszeniu szkody przez klienta, pierwotnie odmówił wypłaty odszkodowania za wypadek w parku wodnym, z uwagi na rzekomy brak odpowiedzialności. Po naszej reklamacji ubezpieczyciel zmienił decyzję, a osoba poszkodowana otrzymała 25.000 zł odszkodowania za wypadek w aquaparku.

Dodaj komentarz

Odszkodowanie za wypadek na motorze

Opis sprawy, jaką prowadziliśmy w zakresie szkody osobowej, dla osoby, która została poszkodowana w wypadku drogowym, w trakcie jazdy jako kierowca motoroweru. W wyniku ugody zawartej z STU ERGO HESTIA poszkodowany motorowerzysta otrzymał świadczenia odszkodowawcze w łącznej kwocie 80.000,00 zł.

Dodaj komentarz

Dlaczego Kancelaria Effect?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie,
  • Szczycimy się bardzo dobrą opinią klientów,
  • Bezpłatnie i rzetelnie analizujemy każdą sprawę,
  • Nie pobieramy żadnych zaliczek ani kosztów wstępnych,
  • Działamy szybko i skutecznie,
  • Mamy konkurencyjne stawki prowizji,
  • Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym,
  • Obsługujemy sprawy z terenu całego kraju.
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 5 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.