+48 690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przykład naszej sprawy, w której uzyskaliśmy dla Poszkodowanej pasażerki autokaru wycieczkowego ponad 45.000 zł jako zadośćuczynienie i odszkodowanie za wypadek w autokarze.

Więcej informacji na temat procedury dochodzenia roszczeń za wypadek w autokarze można przeczytać tutaj: odszkodowanie za wypadek w autokarze - procedura.


Odszkodowanie za wypadek w autokarzeW 2016r. Pani D.K. wybrała się na zorganizowaną wycieczkę turystyczną w polskie Tatry. W takcie jazdy w kierunku Zakopanego, autokar którym się poruszała uczestniczył w wypadku drogowym z innym pojazdem. W wyniku tego zdarzenia, Pani D.K. spadła z siedzenia, uderzając prawą częścią ciała o przeciwległe siedzenie, a następnie o podłogę autokaru. Na miejsce zdarzenia wezwana została policja oraz karetka, która zabrała Poszkodowaną na SOR najbliższego szpitala. W szpitalu przeprowadzono badania, które wykazały obrażenia ciała w postaci złamania wyrostka rylcowatego prawego, złamania nasady dalszej kości promieniowej prawej z przemieszczeniem oraz złamania kości łonowej prawej. Poszkodowana przebywała w szpitalu przez prawie dwa tygodnie. W tym czasie przeszła zabieg operacyjny w postaci otwartej repozycji i stabilizacji wewnętrznej złamanej kości ręki. Po powrocie do domu aktywność Poszkodowanej została ograniczona niemal całkowicie. Przez długi okres czasu potrzebowała ona pomocy przy podstawowych czynnościach. Uraz pozostawił też trwały uszczerbek na zdrowiu. Postępowanie karne prowadzone w sprawie wypadku wykazało winę kierowcy drugiego pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu.

Odszkodowanie za wypadek w autokarze

Kancelaria Effect podjęła się reprezentacji w sprawie o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę i odszkodowanie za wypadek w autokarze. Zwróciliśmy się do ubezpieczyciela pojazdu o wypłatę stosownych świadczeń. Ubezpieczyciel przyjął odpowiedzialność za wypadek, następnie wypłacił na rzecz Poszkodowanej kwotę ok. 15.000 zł. W ocenie Kancelarii Effect, kwota ta nie była adekwatna do odniesionych obrażeń, w związku z czym, sprawa została skierowana na drogę sądową. W toku postępowania sądowego, jeszcze przed pierwszą rozprawą pełnomocnik zakładu ubezpieczeń wystosował propozycję ugodową. Po dalszych negocjacjach udało się ustalić kwotę ugody na dodatkowe 30.000 zł. Łączne świadczenia przyznane Poszkodowanej jako zadośćuczynienie i odszkodowanie za wypadek w autokarze wyniosły ponad 45.000 zł.

Chcesz uzyskać odpowiednio wysokie odszkodowanie za wypadek w autokarze? Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z pomocy Kancelarii Effect, aby uzyskać odpowiednie zadośćuczynienie i odszkodowanie za wypadek w autokarze, prosimy o kontakt z nami:

  • telefonicznie, pod numerami  690 453 226 lub 690 454 238
  • drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • poprzez formularz kontaktowy.


Bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy możliwość dochodzenia roszczeń odszkodowawczych.

Przykłady innych prowadzonych przez nas spraw można znaleźć klikając w link - ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE - NASZE SPRAWY.

Zapraszamy do współpracy.

 

Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 5 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.