+48 690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nasza Kancelaria Odszkodowawcza z Krakowa specjalizuje się przede wszystkim w sprawach o odszkodowanie komunikacyjne z OC sprawcy wypadku (za wypadki samochodowe, wypadki motocyklowe, potrącenia pieszych i rowerzystów). Uzyskujemy również inne odszkodowania powypadkowe - za wypadki w pracy, wypadki rolnicze, błędy medyczne itd. 

Kancelaria Effect - Kancelaria Odszkodowawcza Kraków

kancelaria odszkodowawcza KrakówJesteśmy z Krakowa, w związku z czym większość naszych Klientów pochodzi oczywiście z Krakowa oraz innych miast z terenu Małopolski (Nowy Sącz, Tarnów, Bochnia, Wadowice, Wieliczka, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz Itp.). Prowadzimy jednak sprawy odszkodowawcze (w tym również sprawy sądowe) na terenie całej Polski ! Nie obce są nam więc sprawy na terenie Warszawy, Wrocławia, Szczecina czy Gdańska.

Uzsykujemy odszkodowania od wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych, działających na Polskim rynku. Są to w szczególności: Allianz, Aviva, Axa Direct, Benefia, Compensa, Generali, Gothaer, HDI Asekuracja, InterRisk, ERGO Hestia, Liberty Ubezpieczenia, Link4, MTU, Proama, PZU, Warta, TUW Pocztowe, TUW "TUZ".

Każdą sprawę prowadzi doświadczony prawnik od odszkodowań. Warto zaznaczyć, że sprawy w Kancelarii Effect prowadzą wyłacznie osoby z wyszktałcenie prawniczym - prawnicy i radcowie prawni.

Nasze wynagrodzenie za prowadzenie spraw odszkodowawczych to prowizja, płatna po uzyskaniu kwoty pieniężnej od ubezpieczyciela lub sprawcy szkody. Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie w zależności od specyfiki sprawy. Jesteśmy uczciwi i skuteczni. Zawsze dbamy o to, aby uzsykać odpowiednią wysokość odszkodowania. Dzięki temu opinie o naszej kancelarii odszkodowawczej, jakie można znależć w wyszukiwarkach internetowych lub na forum o odszkodowaniach są wyłącznie pozytywne ! 

Wszelkie formalności związane z prowadzeniem spraw odszkodowawczych lub windykacyjnych załatwiamy osobiście w siedzibie naszej kancelarii, zdalnie (poczta, e-mail, telefon) lub też u Klientów (również z innych części kraju), za pośrednictwem naszych pracowników. Zawsze dostosowujemy się w tym zakresie do oczekiwań i potrzeb Klientów.Spotkania w naszej siedzibie w Krakowie odbywają się wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. 

Po godzinach pracy możliwy jest kontakt z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, poczty e-mail lub pod numerami telefonów komórkowych. Na wszystkie zapytania przesyłane drogą elektroniczną odpowiadamy w możliwie najkrótszym terminie, który z reguły nie przekracza kilku godzin.

Miałeś wypadek? Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie ! 

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług Kancelarii Effect w zakresie uzyskania odszkodowania za wypadek prosimy o kontakt z nami:

  • telefonicznie, pod numerami (12) 631 14 51 lub 690 453 226,
  • drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • poprzez formularz kontaktowy.


Bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy możliwość dochodzenia roszczeń odszkodowawczych.

Zapraszamy do współpracy.

Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 5 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.