690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Odszkodowania Kęty

Formularz chwilowo niedostępny!

Formularz chwilowo niedostępny! Opisz sprawę w mailu lub przez WhatsApp albo: zadzwoń
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Odszkodowania powypadkowe Kęty

Kancelaria Effect specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań z tytułu wypadków i incydentów, w których doszło do obrażeń ciała. Nasza kancelaria reprezentuje klientów w przypadkach dotyczących uszczerbku na zdrowiu wynikającego z różnych wypadków, w szczególności kolizji drogowych (zarówno samochodowych, jak i motocyklowych, oraz potrąceń pieszych i rowerzystów), jak również wypadków w miejscu pracy, rolniczych, w aquaparkach, parkach rozrywki, czy nawet upadków na chodniku i innych podobnych sytuacjach.

Nie zajmujemy się sprawami związanymi z szkodami materialnymi, które nie wiążą się z obrażeniami ciała, takimi jak zalane mieszkania, niesłuszne aresztowania, szkody budowlane, służebności przesyłu itp.

Dążymy do uzyskania jak najwyższych odszkodowań, a naszym celem jest to, by ubezpieczyciel nie odmówił wypłaty, ani nie zmniejszył wysokości świadczeń. Nasza wiedza i doświadczenie, poparte sukcesem w wielu procesach sądowych z ubezpieczycielami, pozwala nam ustalić odpowiednią kwotę odszkodowania, która poszkodowanemu naprawdę się należy.

Kancelaria odszkodowawcza Kęty

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Jesteśmy kancelarią odszkodowawczą z Krakowa, lecz w ramach swoich usług reprezentujemy również Klientów z całej Małopolski, w tym z Kęt. Formalności związane z dochodzeniem odszkodowań załatwiamy osobiście w siedzibie naszej kancelarii odszkodowawczej, zdalnie (poczta, e-mail, telefon) lub też u Klienta. Zawsze dostosowujemy się w tym zakresie do oczekiwań i potrzeb Klienta. 

Działamy na rynku od 2014r. i możemy się poszczycić najlepszą opinią klientów wśród wszystkich firm odszkodowawczych z Krakowa i okolic ( OPINIE O KANCELARII EFFECT - kliknij link ). 

Odszkodowania Kety

Pochodzisz z Ket lub okolic i odniosłeś obrażenia ciała w wypadku? Pomożemy ci uzyskać należne odszkodowanie i zadośćuczynienie za odniesioną szkodę. 

Jeżeli chcesz się z nami bezpłatnie skonsultować w sprawie o odszkodowanie 

 • zadzwoń pod numer: 690 453 226
 • wyślij wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • wyślij wiadomość poprzez WhatsApp

Szybko i bezpłatnie dokonamy analizy sprawy oraz przedstawimy propozycję jej poprowadzenia.  Działamy na terenie całego kraju!

Dlaczego Kancelaria Effect?

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie,
 • Szczycimy się bardzo dobrą opinią klientów,
 • Bezpłatnie i rzetelnie analizujemy każdą sprawę,
 • Nie pobieramy żadnych zaliczek ani kosztów wstępnych,
 • Działamy szybko i skutecznie,
 • Mamy konkurencyjne stawki prowizji,
 • Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym,
 • Obsługujemy sprawy z terenu całego kraju.
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 4 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.