690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Odszkodowania Nowy Sącz

Formularz chwilowo niedostępny!

Formularz chwilowo niedostępny! Opisz sprawę w mailu lub przez WhatsApp albo: zadzwoń
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Rekompensatę finansową za wypadki można otrzymać za sytuacje skutkujące uszczerbkiem fizycznym. W kancelarii odszkodowawczej Effect koncentrujemy się na sprawach dotyczących szkód osobowych. Pragniemy jednak zaznaczyć, że specjalizacja ta wyklucza obsługę przypadków związanych ze szkodami majątkowymi, które nie spowodowały urazu fizycznego. Wliczają się do tego zalania, niesłuszne aresztowania oraz szkody budowlane. Takie podejście pozwala nam skupiać się na obszarze odszkodowań powypadkowych i dążeniu do uzyskania rekompensaty dla osób poszkodowanych.

Kancelaria odszkodowawcza w Nowym Sączu

Zakres usług prawnych świadczonych przez kancelarię odszkodowawczą Effect obejmuje przede wszystkim dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy od różnych towarzystw ubezpieczeniowych działających na terenie Polski. W procesie tym kładziemy nacisk na zapewnienie, by odpowiedni ubezpieczyciel wypłacił należne świadczenia, zgodnie z kwotą ustaloną w procesie dochodzenia roszczeń za wypadki mające miejsce w m.in. pracy, parku rozrywki, aquaparku i na drodze szybkiego ruchu. Choć główną siedzibę kancelarii mamy w Krakowie, naszą pomoc związaną z odszkodowaniem kierujemy także do klientów z Małopolski, w tym z Nowego Sącza.

Jak skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą Effect?

Staramy się rozumieć różne sytuacje, dlatego proponujemy kilka metod kontaktu. Komunikacja z kancelarią odszkodowawczą Effect możliwa jest zarówno osobiście, w siedzibie naszej działalności, jak i za pośrednictwem środków komunikacji zdalnej, w tym telefonicznej, mailowej lub poprzez formularz kontaktowy dostępny w sekcji kontaktowej naszej strony internetowej.

Dostosowujemy się do potrzeb i preferencji klientów. Dajemy im możliwość przedstawienia swojego przypadku oraz otrzymania wstępnej analizy i propozycji dalszego postępowania w sprawie odszkodowania. Prosimy też o kontakt w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących procesu odszkodowawczego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 20:00, a także w soboty od 10:00 do 14:00.

Dlaczego Kancelaria Effect?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie,
  • Szczycimy się bardzo dobrą opinią klientów,
  • Bezpłatnie i rzetelnie analizujemy każdą sprawę,
  • Nie pobieramy żadnych zaliczek ani kosztów wstępnych,
  • Działamy szybko i skutecznie,
  • Mamy konkurencyjne stawki prowizji,
  • Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym,
  • Obsługujemy sprawy z terenu całego kraju.
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 4 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.