690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Odszkodowania Nowy Targ

Formularz chwilowo niedostępny!

Formularz chwilowo niedostępny! Opisz sprawę w mailu lub przez WhatsApp albo: zadzwoń
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Osobom, które doznały szkody na skutek różnego rodzaju losowych zdarzeń, może przysługiwać rekompensata finansowa. Odszkodowania powypadkowe to rodzaj zadośćuczynień za doznane obrażenia ciała, uszczerbek na zdrowiu, straty materialne lub moralne. Tego typu wsparcie finansowe ma na celu przywrócenie, w możliwie największym stopniu, stanu sprzed wypadku lub zrekompensowanie poniesionych strat. Kancelaria Effect zajmuje się doradztwem w zakresie odszkodowań powypadkowych, z którego skorzystać mogą klienci z Nowego Targu i okolic.

Uprawnieni do odszkodowania

Do ubiegania się o zadośćuczynienie powypadkowe uprawnione są osoby, które poniosły bezpośrednią szkodę w wyniku wypadku. Obejmuje to nie tylko osoby fizycznie poszkodowane, ale także ich rodziny w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci ofiary. Prawo do odszkodowania powypadkowego mają także pracownicy, którzy ulegli wypadkom przy pracy, pacjenci poszkodowani w wyniku błędów medycznych, a także uczestnicy zdarzeń komunikacyjnych, niezależnie od tego, czy byli pieszymi, kierowcami czy pasażerami. Każdy przypadek jest indywidualnie rozpatrywany, a zakres praw do odszkodowania zależy od okoliczności oraz skutków.

Jak wygląda procedura starania się o zadośćuczynienie powypadkowe?

Proces ubiegania się o odszkodowanie rozpoczyna się od zgromadzenia odpowiedniej dokumentacji potwierdzającej fakt wypadku oraz oceniającej jego skutki. Warto zdobyć przede wszystkim raporty medyczne i zeznania świadków. Następnie należy złożyć odpowiednie wnioski do ubezpieczyciela lub innej instytucji. Proces ten może wymagać negocjacji i udowodnienia swoich roszczeń, co często wiąże się z koniecznością skorzystania z pomocy prawnej.

Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty?

W przypadku gdy negocjacje z podmiotem odpowiedzialnym za uiszczenie odszkodowania powypadkowego nie przynoszą efektów, konieczne może być wystąpienie na drogę sądową. Kancelaria prawna zajmuje się reprezentacją klientów przed ubezpieczycielem lub w sądzie. Przed podjęciem decyzji o wszczęciu postępowania przed organami sprawiedliwości konieczna jest analiza sytuacji i ocena szans na uzyskanie satysfakcjonującego zadośćuczynienia.

Dlaczego Kancelaria Effect?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie,
  • Szczycimy się bardzo dobrą opinią klientów,
  • Bezpłatnie i rzetelnie analizujemy każdą sprawę,
  • Nie pobieramy żadnych zaliczek ani kosztów wstępnych,
  • Działamy szybko i skutecznie,
  • Mamy konkurencyjne stawki prowizji,
  • Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym,
  • Obsługujemy sprawy z terenu całego kraju.
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 9 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.