690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Odszkodowania Oświęcim

Formularz chwilowo niedostępny!

Formularz chwilowo niedostępny! Opisz sprawę w mailu lub przez WhatsApp albo: zadzwoń
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Jaki jest charakter naszych usług? Kancelaria odszkodowawcza Effect koncentruje swoje działania prawne na sprawach dotyczących szkód osobowych, włączając w to przede wszystkim uszczerbki fizyczne. W zakres świadczonej przez nas pomocy nie wchodzą szkody materialne, których skutkiem nie jest uszkodzenie ciała. Należą do nich zalania, niesłuszne aresztowania bądź uszkodzenia budowlane. Nasze skupienie na uszczerbkach osobowych pozwala nam rozpatrywać przypadki odszkodowań powypadkowych oraz dążyć do uzyskania należnej rekompensaty dla osób poszkodowanych.

Usługi świadczone przez kancelarię odszkodowawczą w Oświęcimiu

Specyfika naszej działalności w zakresie odszkodowań obejmuje przede wszystkim dochodzenie roszczeń z OC sprawcy wypadków od towarzystw ubezpieczeniowych działających na terenie naszego kraju. W procesie tym działania kancelarii Effect skoncentrowane są na uzyskaniu wypłaty świadczeń, zgodnych z ustaloną kwotą roszczeń, związanych z wypadkami, które mogły mieć miejsce w różnych lokalizacjach, w tym na przykład w miejscach pracy, w parkach rozrywki, na drogach szybkiego ruchu lub chodniku w wyniku nieszczęśliwego upadku.

Komunikacja z kancelarią odszkodowawczą Effect możliwa jest na kilka sposobów. Klientom oferujemy kontakt osobisty w siedzibie działalności oraz komunikację zdalną – telefoniczną, mailową lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Dążymy do spełnienia potrzeb i preferencji naszych klientów, dając im możliwość przedstawienia swojego przypadku, uzyskania wstępnej analizy oraz propozycji dalszego postępowania w zakresie dochodzenia odszkodowania.

Kontakt z kancelarią odszkodowawczą w Oświęcimiu

Na wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące procesu odszkodowawczego odpowiadamy w godzinach pracy firmy: od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 20:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Kancelaria z główną siedzibą w Krakowie informuje, że oferuje również usługi dla klientów z regionu Małopolski, w tym z Oświęcimia.

Dlaczego Kancelaria Effect?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie,
  • Szczycimy się bardzo dobrą opinią klientów,
  • Bezpłatnie i rzetelnie analizujemy każdą sprawę,
  • Nie pobieramy żadnych zaliczek ani kosztów wstępnych,
  • Działamy szybko i skutecznie,
  • Mamy konkurencyjne stawki prowizji,
  • Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym,
  • Obsługujemy sprawy z terenu całego kraju.
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 9 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.