690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Odszkodowania Trzebinia

Formularz chwilowo niedostępny!

Formularz chwilowo niedostępny! Opisz sprawę w mailu lub przez WhatsApp albo: zadzwoń
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Jakiego rodzaju pomoc świadczymy? Kancelaria Effect, z siedzibą główną w Krakowie, specjalizuje się w prawie odszkodowawczym, skupiając swoje działania na dochodzeniu rekompensat powypadkowych z OC sprawcy. Nasz zespół prawniczy dąży do uzyskania odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych, działających na polskim rynku, które zgodnie z prawem, są adekwatne do poniesionych przez klienta obrażeń.

Zakres usług kancelarii odszkodowawczej Effect w Trzebini

Pragniemy podkreślić, iż nasza działalność odszkodowawcza nie obejmuje spraw związanych z czystymi szkodami majątkowymi niepowiązanymi z uszkodzeniami ciała. Do takich przypadków zaliczamy zalania mieszkań, niesłuszne aresztowania, szkody budowlane, służebności przesyłu oraz inne, podobne przypadki.

W kancelarii odszkodowawczej Effect świadczymy natomiast reprezentację prawną w obszarze dochodzenia roszczeń związanych z różnorodnymi zdarzeniami i wypadkami, skutkującymi uszczerbkiem na zdrowiu. Prowadzimy sprawy dotyczące szkód osobowych, takich jak wypadki w pracy, zdarzenia rolnicze, incydenty w aquaparkach i parkach rozrywki, upadki na chodniku oraz wypadki komunikacyjne obejmujące kolizje samochodowe i motocyklowe, a także potrącenia pieszych i rowerzystów.

Formy kontaktu z kancelarią odszkodowawczą Effect

W zakresie formalności związanych z dochodzeniem odszkodowania, kancelaria Effect daje możliwość osobistego kontaktu w naszej siedzibie w Krakowie, jak również komunikacji zdalnej – poprzez pocztę, e-mail czy telefon. Naszym priorytetem jest dostosowanie się do oczekiwań i potrzeb klientów, starając się zapewnić im wsparcie i pomoc niezależnie od etapu procesu odszkodowawczego.

Godziny dyspozycyjne naszego zespołu

Kancelaria Effect obsługuje klientów z całej Małopolski, w tym z Trzebini. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez cały tydzień, z wyjątkiem niedziel. W przypadku jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości prosimy skontaktować się z naszym zespołem, który jest do Państwa dyspozycji zakresie tematyki dochodzenia odszkodowań.

Jeżeli chcesz się z nami bezpłatnie skonsultować w sprawie o odszkodowanie 

 • zadzwoń pod numer: 690 453 226
 • wyślij wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • wyślij wiadomość poprzez WhatsApp

Szybko i bezpłatnie dokonamy analizy sprawy oraz przedstawimy propozycję jej poprowadzenia.  Działamy na terenie całego kraju!

Dlaczego Kancelaria Effect?

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie,
 • Szczycimy się bardzo dobrą opinią klientów,
 • Bezpłatnie i rzetelnie analizujemy każdą sprawę,
 • Nie pobieramy żadnych zaliczek ani kosztów wstępnych,
 • Działamy szybko i skutecznie,
 • Mamy konkurencyjne stawki prowizji,
 • Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym,
 • Obsługujemy sprawy z terenu całego kraju.
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 4 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.