690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Odszkodowania Zakopane

Formularz chwilowo niedostępny!

Formularz chwilowo niedostępny! Opisz sprawę w mailu lub przez WhatsApp albo: zadzwoń
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

W zakresie świadczonych usług prawnych kancelaria odszkodowawcza Effect skupia się na sprawach związanych ze szkodami osobowymi, obejmującymi uszczerbki fizyczne. Wyraźnie podkreślamy, iż nasza działalność nie obejmuje obsługi roszczeń majątkowych, takich jak szkody powstałe w wyniku zalania, niesłusznych aresztowań oraz uszkodzeń budowlanych, które nie spowodowały obrażeń ciała. Koncentracja na szkodach osobowych pozwala nam na szczegółową analizę przypadków roszczeń powypadkowych i dążenie do uzyskania przysługującego odszkodowania dla osób poszkodowanych.

Kancelaria odszkodowawcza Effect w Zakopanem

Co wchodzi w skład świadczonych przez nas usług? Działalność kancelarii odszkodowawczej Effect obejmuje głównie dochodzenie odszkodowań z OC sprawcy wypadków, w zakresie towarzystw ubezpieczeniowych działających na terenie Polski. W procesie tym skupiamy się na zapewnieniu, by ubezpieczyciel wypłacił świadczenia, zgodne z ustaloną kwotą roszczeń, związanych z wypadkami mającymi miejsce w m.in.:

 • miejscach pracy,
 • parkach rozrywki,
 • na drogach szybkiego ruchu.

Nasza główna siedziba mieści się w Krakowie. Zaznaczamy, iż kancelaria odszkodowawcza w Zakopanem oferuje usługi związane z odszkodowaniem również dla klientów zarówno z tego miasta, jak i innych miejscowości z regionu Małopolski.

Formy kontaktu z kancelarią odszkodowawczą Effect

Zapewniamy dogodne metody komunikacji. Kontakt z kancelarią odszkodowawczą Effect możliwa jest poprzez różne kanały. Klient może skontaktować się z nami osobiście w siedzibie działalności, jak również za pośrednictwem środków komunikacji zdalnej, w tym telefonicznie, mailowo, lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. W odpowiedzi na potrzeby i preferencje naszych klientów dajemy możliwość przedstawienia przypadku, otrzymania wstępnej analizy oraz propozycji dalszego postępowania w zakresie dążenia do uzyskania odszkodowania.

Na wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące procesu odszkodowawczego odpowiadamy w godzinach pracy działalności, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

Dlaczego Kancelaria Effect?

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie,
 • Szczycimy się bardzo dobrą opinią klientów,
 • Bezpłatnie i rzetelnie analizujemy każdą sprawę,
 • Nie pobieramy żadnych zaliczek ani kosztów wstępnych,
 • Działamy szybko i skutecznie,
 • Mamy konkurencyjne stawki prowizji,
 • Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym,
 • Obsługujemy sprawy z terenu całego kraju.
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 7 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.