690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kancelaria Effect - opinie

Formularz chwilowo niedostępny!

Formularz chwilowo niedostępny! Opisz sprawę w mailu lub przez WhatsApp albo: zadzwoń
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Odszkodowania Kraków

 

Branża odszkodowawcza nie zawsze kojarzy się pozytywnie. Wpływ na to mają zaszłości z ubiegłych lat oraz fakt, że na tym rynku wciąż funkcjonują podmioty, których celem nie jest pozytywne załatwienie sprawy dla klienta, lecz wykorzystanie go w celu zmaksymalizowania własnej korzyści. Takie działanie jest sprzeczne z zasadami Kancelarii Effect. Nasza firma zawsze dba o to, by to przede wszystkim klient był zadowolony. Dzięki temu opinie o Kancelarii Effect, jakie można znaleźć w Internecie, są wyłącznie pozytywne.

Branża odszkodowawcza nie zawsze kojarzy się pozytywnie. Wpływ na to mają zaszłości z ubiegłych lat oraz fakt, że na tym rynku wciąż funkcjonują podmioty, których celem nie jest pozytywne załatwienie sprawy dla klienta, lecz wykorzystanie go w celu zmaksymalizowania własnej korzyści. Takie działanie jest sprzeczne z zasadami Kancelarii Effect. Nasza firma zawsze dba o to, by to przede wszystkim klient był zadowolony. Dzięki temu opinie o Kancelarii Effect, jakie można znaleźć w Internecie, są wyłącznie pozytywne.

Odniosłeś obrażenia ciała w wypadku? Uzyskamy dla ciebie najwyższe odszkodowanie za doznaną szkodę!

Jeśli chcesz się z nami bezpłatnie skonsultować w sprawie o odszkodowanie za wypadek:

 • zadzwoń pod numer: 690 453 226
 • wyślij wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • wyślij wiadomość poprzez WhatsApp

Szybko i bezpłatnie dokonamy analizy sprawy oraz przedstawimy propozycję jej poprowadzenia.  Działamy na terenie całego kraju!

Kancelaria Effect opinie

Każdy kto czyta opinie i komentarze w Internecie wie, że Klienci nie zawsze mają motywację do dzielenia się pozytywnymi opiniami, a znacznie łatwiej przychodzi im dzielenie się negatywnymi doświadczeniami, tymczasem Kancelaria Effect ma już ponad 100 opinii Klientów w wyszukiwarce Google. Średnia ocen wystawionych naszej firmie przez klientów wynosi 5.0, a więc nie ma wśród nich żadnej opinii negatywnej. Podobnie jest na Facebooku, gdzie znajdują się kolejne opinie, niemal 50, zadowolonych klientów. Opinie o Kancelarii Effect na Facebooku i w Mapach Google są wyłącznie pozytywne.

Skąd biorą się tak pozytywne opinie o naszej firmie? Przede wszystkim mamy ścisłą specjalizację. Prowadzimy WYŁĄCZNIE sprawy odszkodowawcze z zakresu szkód osobowych (powypadkowych obrażeń ciała). Dotyczy to zarówno wypadków komunikacyjnych, jak i innego typu wypadków. Dzięki temu mamy ogromne doświadczenie w tego typu sprawach. Nie prowadzimy żadnych innych spraw, co powoduje, że nasze doświadczenie wciąż rośnie i jest wzbogacane zarówno o sprawy wypadków typowych, jak i bardzo nietypowych. Takim doświadczeniem z pewnością nie mogą pochwalić się prawnicy nie prowadzący na co dzień tego typu spraw. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i niezależnie od skali szkody, poświęcamy jej tyle czasu, ile jest konieczne, aby wyegzekwować dla poszkodowanego maksymalną wysokość świadczeń odszkodowawczych.

Kancelaria Effect Kraków - opinie

Z ocen wystawionych przez klientów wynika, że Kancelaria Effect to najlepsza kancelaria odszkodowawcza w Krakowie. Mamy najwięcej opinii oraz najwyższą średnią ocen wśród podmiotów specjalizujących się w sprawach odszkodowawczych na terenie Krakowa i okolic. Nie oznacza to jednak, że w ramach naszych usług obsługujemy wyłącznie klientów z Krakowa i okolic. Prowadzimy bowiem sprawy z obszaru całego kraju. W obecnych czasach większość czynności związanych z prowadzeniem takich spraw można załatwić zdalnie. Co sądzą na ten temat nasi Klienci? Wystarczy przeczytać ich opinie:

 • "Kancelaria godna powierzenia sprawy ! Sprawna, szybka, rewelacyjny kontakt pomimo odległości.";
 • „Moja sprawa zakończyła się pozytywnie (wypłatą odszkodowania) bez wychodzenia z domu a dzieli nas ponad 70 km. Polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy prawnej.”

Najlepsza kancelaria odszkodowawcza Krakowa

 Pozytywne opinii o naszej firmie nie biorą się bez powodu. Dzieje się tak bowiem:

 • mamy ogromne doświadczenie w sprawach o odszkodowania za szkody osobowe. Nie prowadzimy ŻADNYCH innych spraw, co powoduje, że nasze doświadczenie wciąż rośnie i jest wzbogacane zarówno o sprawy wypadków typowych, jak i bardzo nietypowych;
 • posiadamy doświadczonych prawników, a każdą sprawę traktujemy indywidualnie i niezależnie od skali szkody, poświęcamy dla niej tyle czasu, ile jest konieczne, aby zakończyć ją pozytywnie;
 • w przeciwieństwie do firm konkurencyjnych nie nachodzimy poszkodowanych w domach bądź szpitalach, a jeżeli dojeżdżamy do klienta, to tylko i wyłącznie na jego wyraźną prośbę;
 • nie korzystamy z usług „agentów”, którzy często w bardzo w nieetyczny sposób, pozyskują dane osób poszkodowanych, a następnie wykorzystują ich nieświadomość i obiecują złote góry, aby tylko podpisać umowę;
 • przed podpisaniem umowy zawsze dokładnie weryfikujemy sprawę oraz przedstawiamy REALNE możliwości jej poprowadzenia. Nie obiecujemy cudów i nierealnych kwot, za to zawsze dotrzymujemy danego słowa;
 • nasze wynagrodzenie pobierane jest tylko i wyłącznie w razie pozytywnego zakończenia sprawy, a wysokość prowizji wynosi z reguły pomiędzy 13% a 25% brutto (już z wliczonym podatkiem VAT) uzyskanych świadczeń. Jest to bardzo duża różnica w stosunku do stawek prowizyjnych proponowanych przez agentów firm konkurencyjnych, które wynoszą często 30%, a nawet 40% netto, czyli bez doliczonego VAT-u!
 • nasze wynagrodzenie płatne jest na zasadzie tzw. dyspozycji współdzielonej, co oznacza, że ustalona prowizja wpływa na nasze konto, a główna część świadczeń bezpośrednio na konto poszkodowanego lub osoby przez niego wskazanej. Nasz klient NIDGY nie ryzykuje tym, ze pełnomocnik otrzymane od zakładu ubezpieczeń jego odszkodowanie, a następnie się z niego nie rozliczy.

Jeżeli zastanawiają się Państwo aktualnie nad wyborem pełnomocnika w sprawie o odszkodowanie, to zapraszamy do lektury wybranych opinii.

Kancelaria Effect Kraków - opinie w Mapach Google

Poniżej cytujemy przykładowe opinie o Kancelarii Effect, jakie można przeczytać na naszym profilu w Mapach Google. Opinie w oryginale można przeczytać pod tym linkiem: Opinie o Kancelarii Effect - Mapy Google

 • „Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta przez cały czas trwania sprawy. Bardzo dobry kontakt z kancelarią, zarówno mailowy jak i telefoniczny. Brak problemów z rozliczeniem. Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc oraz za pomyślne zakończenie sprawy.”
 • „Profesjonalne podejście od samego początku do samego końca. Wypłata odszkodowania powyżej szacunkowej wyceny szkody. Przez cały okres trwania sprawy z firmą ubezpieczeniową bardzo dobry kontakt z kancelarią. W trakcie miałem dużo pytań na które zawsze Pan Rafał odpowiadał ( czy to mailowo czy poprzez kontakt telefoniczny). Podsumowując:  bardzo polecam Kancelarie Effect, ponieważ w tym co robią są profesjonalni. Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie i nigdy nie pozostawiają pytań bez odpowiedzi. Jako, że przy sprawach o odszkodowanie firmy ubezpieczeniowe bardzo zaniżają kwoty odszkodowań ( co jest praktyką normalną) to gdy występuje w naszym imieniu pełnomocnik, który zajmuje się wieloma takimi sprawami to oczywiste , ze wie co robić . Pozdrawiam i dziękuje za pozytywne dla mnie załatwienie mojej sprawy.”
 • „Z całego serca polecam! Prawdziwi profesjonaliści, moja sprawa została doprowadzona do końca z dokładnie takim wynikiem, o jaki walczył Żadnych problemów z rozliczeniem - wszystko jasno i klarownie. Pomoc z całą biurokracją od początku do zakończenia sprawy. Gdyby się dało, wystawiłbym nawet wyższą ocenę.”
 • „Kancelaria Effect - zdecydowanie polecam. Pan Rafał poprowadził moją sprawę po potrąceniu podczas jazdy rowerem. Odszkodowanie wyższe niż zakładaliśmy pierwotnie. Z mojej strony tylko dosyłanie potrzebnych dokumentów. No pewno gdybym to robił samodzielnie ubezpieczalnia odstrzeliła by mnie dużo wcześniej Bardzo dobry kontakt, szerokie spojrzenie na sprawę. Nie żałuję ani chwili współpracy z tą kancelarią. Mam nadzieję, że nie czeka mnie już odzyskiwanie ubezpieczenia z OC sprawcy, ale jeśli by tak było - to na pewno zostanę z tą kancelarią. Profesjonalnie w każdym calu.”
 • „Jestem bardzo zadowolona z obsługi Kancelarii Effect, działają szybko  sprawnie i bardzo skutecznie. Uzyskali dla mnie kwotę odszkodowania , której prawdę mówiąc nie spodziewałam się. Oceniam ich  pracę na 5 gwiazdek.”
 • „Witam. Bardzo polecam skorzystanie z pomocy Kancelarii Effect. Profesjonalna obsługa, najpierw przeanalizowano moją sprawę i skalkulowano szanse na jej pozytywne załatwienie i dopiero podjęto decyzję o jej przyjęciu . Moją sprawę prowadził Pan Rafał. Byliśmy w kontakcie telefonicznym i e-mailowym w czasie trwania mojej sprawy, informował mnie o każdym posunięciu ubezpieczyciela i wspólnie decydowaliśmy co dalej. Moja sprawa zakończyła się pozytywnie (wypłatą odszkodowania) bez wychodzenia z domu a dzieli nas ponad 70 km. Polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy prawnej.”
 • „Kancelaria Effect full profesjonalizm !!!!!!!! W sprawach odszkodowania po wypadku polecam każ Od pierwszego kontaktu do zakończenia sprawy wszystko tak jak należy. Super podejście, zaangażowanie, wysokość odszkodowania bardzo dobra. Jeszcze raz dziękuję i polecam”
 • „Oddałem sprawę do kancelarii bo nie byłem zadowolony z kwoty uzyskanej bezpośrednio od ubezpieczyciela . Kancelaria nie odmówiła mi pomocy. Pan Rafał wywalczył dodatkowo 3 krotność sumy  proponowanej kwoty ,ugody jaką proponował ubezpieczyciel  Jestem b. zadowolony .Dobry kontakt . Pełna profeska. Dziękuje pozdrawiam i polecam niezdecydowanym.”
 • "Kancelaria godna polecenie za profesjonalne podejście do klienta. Bardzo sprawnie i skutecznie przeprowadziła sprawę o potrącenie rowerzysty. Bardzo dobry kontakt z pracownikami, którzy rzetelnie informowali nas o przebiegu procesu odszkodowawczego. Bardzo szybkie rozliczenie z klientem. Polecam i dziękuję" ;
 • "Sprawne i skuteczne poprowadzenie sprawy o odszkodowanie za potrącenie rowerzysty. Bardzo dobry i miły kontakt. Szybkie rozliczenie z klientem. Polecam. Dziękuję i pozdrawiam." ;
 • "Jestem bardzo zadowolony. Sprawa o odszkodowanie została załatwiona szybko, sprawnie i skutecznie. Profesjonalne podejście do klienta. Kancelaria godna polecenia."; 
 • "Kancelaria godna powierzenia sprawy ! Sprawna, szybka, rewelacyjny kontakt pomimo odległości."

Kancelaria Effect Kraków - opinie na Facebooku

 Poniżej cytujemy przykładowe opinie o Kancelarii Effect, jakie można przeczytać na naszym profilu na Facebooku. Opinie w oryginale można przeczytać pod tym linkiem: Opinie o Kancelarii Effect - FACEBOOK.

 • „Serdecznie polecam współpracę z kancelarią. Rzetelna ocena sytuacji, przedstawienie możliwości, nienaganna współpraca i satysfakcjonujący efekt w przypadku sprawy mojego ojca. Z pewnością będziemy korzystać z usług - jeśli zajdzie w przyszłości ponowna potrzeba.”
 • „Szybko, sprawnie i powyżej oczekiwań. Polecam Wszystkim. Dziękuję i pozdrawiam.”
 • „Polecam Kancelarię Effect! Moja sprawa odszkodowawcza została załatwiona bardzo szybko, praktycznie bez mojego udziału. Uzyskano odszkodowanie na satysfakcjonującym mnie poziomie. Polecam Kancelarię Effect - profesjonalne podejście do sprawy i klienta, szybkość działania, życzliwość i efektywność, przejrzystość umowy to niewątpliwe atuty tej firmy.”
 • "Szybki kontakt, fachowo i rzetelnie. Polecam!" ;
 • "Bardzo fachowe podejście. Terminy zgadzały się można powiedzieć co do jednego dnia co rzadko zdarza się w przypadku takich firm. Mega Polecam"
 • "Profesjonalne podejście i sprawne przeprowadzenie przez całą procedurę odszkodowawczą. Czytelna umowa oraz jasno wyjaśnione możliwości rozwiązania sprawy. Przez cały czas bardzo dobry kontakt z Kancelarią. I przede wszystkim – odszkodowanie uzyskane szybko i na bardzo satysfakcjonującym poziomie finansowym. Zdecydowanie polecam!"

Kancelaria Effect - ranking firm odszkodowawczych

Popularnym źródłem uzyskiwania wiedzy na temat firma odszkodowawczych są tzw. "rankingi firm odszkodowawczych". Niestety nie jest to wiarygodne źródło informacji o firmach, ponieważ rankingi te są robione na zlecenie wybranych firm, które oczywiście zajmują w tych rankingach najwyższą pozycję. Kancelaria Effect również widnieje w w takich rankingach, ale zdecydowanie bardziej wiarygodnie można ocenić naszą firmę na podstawie prawdziwych recenzji klientów, a nie wyimaginowanych rankingów. 

Odniosłeś w wypadku obrażenia ciała? Uzyskamy dla ciebie najwyższe odszkodowanie

Jeśli chcesz się z nami bezpłatnie skonsultować w sprawie o odszkodowanie za wypadek:

 • zadzwoń pod numer: 690 453 226
 • wyślij wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • wyślij wiadomość poprzez WhatsApp

Szybko i bezpłatnie dokonamy analizy sprawy oraz przedstawimy propozycję jej poprowadzenia.  Działamy na terenie całego kraju!

Dlaczego Kancelaria Effect?

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie,
 • Szczycimy się bardzo dobrą opinią klientów,
 • Bezpłatnie i rzetelnie analizujemy każdą sprawę,
 • Nie pobieramy żadnych zaliczek ani kosztów wstępnych,
 • Działamy szybko i skutecznie,
 • Mamy konkurencyjne stawki prowizji,
 • Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym,
 • Obsługujemy sprawy z terenu całego kraju.
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 5 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.