+48 690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wynagrodzenie

ODSZKODOWANIA

Wynagrodzenie za prowadzenie spraw odszkodowawczych jest wynagrodzeniem prowizyjnym, płatnym tylko i wyłącznie po uzyskaniu kwoty pieniężnej od ubezpieczyciela lub sprawcy szkody. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w ramach zawieranej umowy zlecenia. System wynagradzania od sukcesu motywuje nas do uzyskiwania najwyższych kwot odszkodowań.

Nasza prowizja zwyczajowo mieści się w przedziale 12% - 19% brutto (już z wliczonym VAT-em - nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów) kwoty wywalczonej od ubezpieczyciela. Dzięki naszym działaniom uzyskana kwota jest jednak zwykle kilkukrotnie większa, niż w przypadku gdy poszkodowany występuje z roszczeniem samodzielnie. 

Całkowicie bezpłatne jest wstępne przeanalizowanie sprawy w celu sprawdzenia, czy Klientowi przysługuje roszczenie o odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę. 

Również i tu zapewniamy Klientom bezpłatnie profesjonalne zastępstwo procesowe, świadczone przez doświadczonych Radców Prawnych.

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

W trakcie zawierania umowy obsługi windykacyjnej z Klientem, zawsze ustalamy nasze wynagrodzenie jako prowizję od kwoty skutecznie wyegzekwowanych od dłużnika należności. Jako jedna z nielicznych na rynku firm windykacyjnych nie pobieramy żadnych zaliczek, opłat wstępnych czy też kosztów operacyjnych związanych z wykonywaniem zlecenia windykacji. Podpisując z nami umowę Klient ma więc pewność, iż płaci wyłącznie za pozytywny efekt. Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie i zależy od wysokości dochodzonych wierzytelności, okresu ich przeterminowania oraz rozmiaru współpracy z Klientem. Warto przy tym podkreślić, iż obecne unormowania prawne, w niektórych przypadkach pozwalają zwrotnie obciążyć dłużnika kosztami naszego wynagrodzenia.

Wycena i analiza każdej sprawy windykacyjnej jest zawsze szybka i bezpłatna.

Trzeba również zaznaczyć, iż przy bezspornych sprawach sądowych oraz wszystkich sprawach egzekucyjnych zapewniamy Klientom bezpłatnie profesjonalne zastępstwo procesowe, świadczone przez doświadczonych Radców Prawnych. Ich wynagrodzenie egzekwowane jest od dłużników, po faktycznym wygraniu sprawy sądowej. 

 

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.

Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 7 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.