+48 690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wynagrodzenie

Bezpłatna Analiza Twojej Sprawy

Miałeś wypadek? Napisz lub zadzwoń 690 453 226
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

ODSZKODOWANIA

Wynagrodzenie za prowadzenie spraw o zadośćuczynienie i odszkodowanie za szkody osobowe jest wynagrodzeniem prowizyjnym, płatnym tylko i wyłącznie po uzyskaniu kwoty pieniężnej od ubezpieczyciela lub sprawcy szkody. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w ramach zawieranej umowy zlecenia. System wynagradzania od sukcesu motywuje nas do uzyskiwania najwyższych kwot odszkodowań.

Nasza prowizja mieści się z reguły w przedziale 10% - 20% brutto kwoty wywalczonej od ubezpieczyciela. Prowizja jest kwotą brutto, a więc zawiera już podatek VAT - nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów. Całkowicie bezpłatne jest wstępne przeanalizowanie sprawy w celu sprawdzenia, czy Klientowi przysługuje roszczenie o odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę. 

Wynagrodzenie płatne jest zwyczajowo na zasadzie tzw. dyspozycji współdzielonej, co oznacza, że ustalona prowizja wpływa na nasze konto, a główna część świadczeń bezpośrednio na konto Poszkodowanego. Nikt niczym nie ryzykuje, bo każdy dostaje to, co zgodnie z umową mu się należy. Jest to najbezpieczniejsza dla obu stron forma wypłaty świadczeń.

W trakcie postępowania sadowego zapewniamy klientom profesjonalne zastępstwo procesowe, świadczone przez doświadczonych Radców Prawnych.

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

W trakcie zawierania umowy obsługi windykacyjnej z Klientem, zawsze ustalamy nasze wynagrodzenie jako prowizję od kwoty skutecznie wyegzekwowanych od dłużnika należności. Jako jedna z nielicznych na rynku firm windykacyjnych nie pobieramy żadnych zaliczek, opłat wstępnych czy też kosztów operacyjnych związanych z wykonywaniem zlecenia windykacji. Podpisując z nami umowę Klient ma więc pewność, iż płaci wyłącznie za pozytywny efekt. Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie i zależy od wysokości dochodzonych wierzytelności, okresu ich przeterminowania oraz rozmiaru współpracy z Klientem. Warto przy tym podkreślić, iż obecne unormowania prawne, w niektórych przypadkach pozwalają zwrotnie obciążyć dłużnika kosztami naszego wynagrodzenia.

Wycena i analiza każdej sprawy windykacyjnej jest zawsze szybka i bezpłatna.

Trzeba również zaznaczyć, iż przy bezspornych sprawach sądowych oraz wszystkich sprawach egzekucyjnych zapewniamy Klientom bezpłatnie profesjonalne zastępstwo procesowe, świadczone przez doświadczonych Radców Prawnych. Ich wynagrodzenie egzekwowane jest od dłużników, po faktycznym wygraniu sprawy sądowej. 

 

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.

Dlaczego Kancelaria Effect?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie,
  • Szczycimy się bardzo dobrą opinią klientów,
  • Bezpłatnie i rzetelnie analizujemy każdą sprawę,
  • Nie pobieramy żadnych zaliczek ani kosztów wstępnych,
  • Działamy szybko i skutecznie,
  • Mamy konkurencyjne stawki prowizji,
  • Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym,
  • Obsługujemy sprawy z terenu całego kraju.
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 6 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.