690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wynagrodzenie

Formularz chwilowo niedostępny!

Formularz chwilowo niedostępny! Opisz sprawę w mailu lub przez WhatsApp albo: zadzwoń
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Odszkodowania powypadkowe - cennik

Odszkodowania powypadkowe - wynagrodzenie za prowadzenie sprawy

Nasza Kancelariaprzed podpisaniem umowy z klientem, zawsze całkowicie bezpłatnie weryfikuje sprawę oraz przedstawia realne możliwości jej poprowadzenia. Prowadzimy wyłącznie sprawy odszkodowawcze, głównie z zakresu szkód osobowych (powypadkowych obrażeń ciała). Dotyczy to zarówno wypadków komunikacyjnych, jak i innego typu wypadków. Nie prowadzimy żadnych innych spraw, co powoduje, że mamy ogromne doświadczenie w sprawach odszkodowawczych, które jest wciąż wzbogacane, zarówno o sprawy wypadków typowych, jak i bardzo nietypowych.

Dzięki skutecznemu i rzetelnemu prowadzeniu spraw odszkodowawczych możemy się poszczycić bardzo dobrymi opiniami Klientów.

Nasze wynagrodzenie za prowadzenie spraw o zadośćuczynienie i odszkodowanie za wypadki komunikacyjne i inne zdarzenia, w których odniesiono szkody na osobie (obrażenia ciała, uszczerbek na zdrowiu) jest wynagrodzeniem prowizyjnym, płatnym tylko i wyłącznie po uzyskaniu kwoty pieniężnej od ubezpieczyciela lub sprawcy szkody. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w ramach zawieranej umowy zlecenia, w zależności od stopnia trudności sprawy i potencjalnej kwoty roszczeń. System wynagradzania od sukcesu motywuje nas do uzyskiwania najwyższych kwot odszkodowań.

Nie pobieramy żadnych opłat z góry, a wszelkie dokumenty (ze szpitali lub instytucji publicznych) uzyskujemy na swój koszt. 

Nasza prowizja zwykle mieści się z reguły w przedziale 13% - 25% brutto kwoty wywalczonej od ubezpieczyciela. Prowizja jest kwotą brutto, a więc zawiera już podatek VAT. Nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów. Warto to podkreślić, ponieważ niektóre firmy podają kwoty netto, do których później doliczane jest 23% VAT.  Wynagrodzenie płatne jest na zasadzie tzw. dyspozycji współdzielonej, co oznacza, że ustalona prowizja wpływa na nasze konto, a główna część świadczeń wpływa bezpośrednio na konto klienta. Jest to najbezpieczniejsza dla obu stron forma wypłaty świadczeń.

Całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące jest wstępne przeanalizowanie sprawy, w celu sprawdzenia, czy Klientowi przysługuje roszczenie o odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę. 


Odniosłeś w wypadku obrażenia ciała? Uzyskamy dla ciebie odszkodowanie powypadkowe!

Jeżeli chcesz się z nami bezpłatnie skonsultować w sprawie o odszkodowanie za wypadek :

 • zadzwoń pod numer: 690 453 226
 • wyślij wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • wyślij wiadomość poprzez WhatsApp

Szybko i bezpłatnie dokonamy analizy sprawy oraz przedstawimy propozycję jej poprowadzenia.  Działamy na terenie całego kraju

Dlaczego Kancelaria Effect?

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie,
 • Szczycimy się bardzo dobrą opinią klientów,
 • Bezpłatnie i rzetelnie analizujemy każdą sprawę,
 • Nie pobieramy żadnych zaliczek ani kosztów wstępnych,
 • Działamy szybko i skutecznie,
 • Mamy konkurencyjne stawki prowizji,
 • Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym,
 • Obsługujemy sprawy z terenu całego kraju.
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 9 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.