+48 690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odszkodowania Kraków

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Główna siedziba Kancelarii Effect znajduje się w Krakowie przy ul. Urzędniczej 20/10. Jesteśmy kancelarią odszkodowawczą z Krakowa, lecz w ramach swoich usług reprezentujemy również Klientów z innych części kraju. Działamy na rynku od 2014r. i możemy się poszczycić najlepszą opinią klientów wśród wszystkich firm odszkodowawczych z Krakowa i okolic (Kancelaria Effect - opinie). Większość naszych Klientów pochodzi z Krakowa oraz innych miast z terenu Małopolski (Nowy Sącz, Tarnów, Bochnia, Wadowice, Wieliczka, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz Itp.), prowadzimy jednak sprawy odszkodowawcze (w tym również sprawy sądowe) na terenie całej Polski ! 

MIAŁEŚ WYPADEK? POMOŻEMY CI UZYSKAĆ ODPOWIEDNIE ODSZKODOWANIE 

Uzyskujemy odszkodowania powypadkowe za szkody osobowe od wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych, działających na Polskim rynku. Są to w szczególności: Allianz, Aviva, Axa Direct, Benefia, Compensa, Generali, Gothaer, HDI Asekuracja, InterRisk, ERGO Hestia, Liberty Ubezpieczenia, Link4, MTU, Proama, PZU, Warta, TUW Pocztowe, TUW "TUZ". Zawsze dbamy o to, by wysokość zadośćuczynienia i odszkodowania była jak najwyższa. Naszym celem jest to, by zakład ubezpieczeń nie odmówił poszkodowanemu wypłaty, nie zaniżył wysokości świadczeń, lecz wypłacił to, co rzeczywiście się należy. Ustalając odpowiednią kwotę świadczeń bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu, popartym setkami wygranych procesów sądowych z ubezpieczycielami.


 W razie zaistnienia jakiegokolwiek wypadku warto się z nami skontaktować:

  • telefonicznie, pod numerem: 690 453 226;
  • drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY 24/7.

Szybko i bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy możliwość uzyskania odszkodowania.


WAŻNE!

Spotkania w siedzibie naszej kancelarii odszkodowawczej odbywają się wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.


Nasze wynagrodzenie za prowadzenie spraw odszkodowawczych o szkody osobowe poniesione we wszelkiego rodzaju wypadkach jest wynagrodzeniem prowizyjnym, płatnym tylko i wyłącznie po uzyskaniu kwoty pieniężnej od ubezpieczyciela lub sprawcy szkody. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w ramach zawieranej umowy zlecenia. System wynagradzania od sukces motywuje nas do uzyskiwania najwyższych kwot odszkodowań. Prowizja mieści się zwyczajowo w przedziale 10%-20% brutto kwoty wywalczonej od ubezpieczyciela (już z wliczonym VAT-em - nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów). Całkowicie bezpłatne jest wstępne przeanalizowanie sprawy, w celu sprawdzenia, czy Klientowi przysługuje roszczenie o odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę.

Wynagrodzenie płatne jest zwyczajowo na zasadzie tzw. dyspozycji współdzielonej, co oznacza, że ustalona prowizja wpływa na nasze konto, a główna część świadczeń bezpośrednio na konto Poszkodowanego. Nikt niczym nie ryzykuje, bo każdy dostaje to, co zgodnie z umową mu się należy. Jest to najbezpieczniejsza dla obu stron forma wypłaty świadczeń.

Formalności związane z dochodzeniem odszkodowań załatwiamy osobiście w siedzibie naszej kancelarii odszkodowawczej, zdalnie (poczta, e-mail, telefon) lub też u Klienta. Zawsze dostosowujemy się w tym zakresie do oczekiwań i potrzeb Klienta. 

Kancelaria Effect może się pochwalić dużą ilością pozytywnych opinii wystawionych przez zadowolonych Klientów. Co więcej opinie o naszej kancelarii odszkodowawczej jakie można znaleźć w Internecie  wyłącznie pozytywne. Z ocen wystawionych przez internautów wynika, że Kancelaria Effect to najlepsza kancelaria odszkodowawcza w Krakowie.

Każdą sprawę prowadzi doświadczony prawnik od odszkodowań. Warto zaznaczyć, że sprawy w Kancelarii Effect prowadzą wyłacznie osoby z wyszktałcenie prawniczym - prawnicy i radcowie prawni.

DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ POWYPADKOWYCH

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu:

Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 9 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.