+48 690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odszkodowania Kraków

Bezpłatna Analiza Twojej Sprawy

Miałeś wypadek? Napisz lub zadzwoń 690 453 226
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Kancelaria Effect  zajmuje się dochodzeniem wszelkich świadczeń odszkodowawczych za różnego typu zdarzenia i wypadki, w których odniesiono obrażenia ciała. Prowadzimy wyłącznie sprawy z zakresu szkód osobowych (uszczerbek na zdrowiu), odniesione we wszelkich wypadkach, w tym zwłaszcza w wypadkach komunikacyjnych (odszkodowania z polisy OC sprawcy), ale także przy wypadkach w pracy, wypadkach rolnicznych i wielu innych. Nie prowadzimy spraw majątkowych (uszkodzone pojazdy, zalane mieszkania i inne zdarzenia nie związane z obrażeniami ciała).

Główna siedziba Kancelarii Effect znajduje się w Krakowie przy ul. Urzędniczej 20/10. Jesteśmy kancelarią odszkodowawczą z Krakowa, lecz w ramach swoich usług reprezentujemy również Klientów z innych części kraju.  Działamy na rynku od 2014r. i możemy się poszczycić najlepszą opinią klientów wśród wszystkich firm odszkodowawczych z Krakowa i okolic ( OPINIE O KANCELARII EFFECT - kliknij link ). 

Kancelaria odszkodowawcza z Krakowa

MIAŁEŚ WYPADEK? POMOŻEMY CI UZYSKAĆ ODPOWIEDNIE ODSZKODOWANIE ZA SZKODĘ NA OSOBIE

 W razie zaistnienia wypadku, w którym odniesione zostały obrażenia ciała (szkoda osobowa, uszczerbek na zdrowu) warto się z nami skontaktować:

 • telefonicznie, pod numerem: 690 453 226;
 • drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
 • poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY 24/7.

Szybko i bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy możliwość uzyskania odszkodowania.

Uzyskujemy odszkodowania powypadkowe za szkody osobowe z OC sprawcy od wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych, działających na Polskim rynku. Zawsze dbamy o to, by wysokość zadośćuczynienia i odszkodowania była jak najwyższa. Naszym celem jest to, by zakład ubezpieczeń nie odmówił poszkodowanemu wypłaty, nie zaniżył wysokości świadczeń, lecz wypłacił to, co rzeczywiście się należy. Ustalając odpowiednią kwotę świadczeń bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu, popartym setkami wygranych procesów sądowych z ubezpieczycielami.

Kancelaria odszkodowawcza z Krakowa (dochodzenie odszkodowań powypadkowych)Nasze wynagrodzenie za prowadzenie spraw odszkodowawczych za szkody osobowe poniesione we wszelkiego rodzaju wypadkach jest wynagrodzeniem prowizyjnym, płatnym tylko i wyłącznie po uzyskaniu kwoty pieniężnej od ubezpieczyciela lub sprawcy szkody. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w ramach zawieranej umowy zlecenia. System wynagradzania od sukces motywuje nas do uzyskiwania najwyższych kwot odszkodowań. Prowizja mieści się zwyczajowo w przedziale 10% - 20% brutto kwoty wywalczonej od ubezpieczyciela (już z wliczonym VAT-em - nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów). Całkowicie bezpłatne jest wstępne przeanalizowanie sprawy, w celu sprawdzenia, czy Klientowi przysługuje roszczenie o odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę.

Wynagrodzenie płatne jest  na zasadzie tzw. dyspozycji współdzielonej, co oznacza, że ustalona prowizja wpływa na nasze konto, a główna część świadczeń bezpośrednio na konto Poszkodowanego. Nikt niczym nie ryzykuje, bo każdy dostaje to, co zgodnie z umową mu się należy. Jest to najbezpieczniejsza dla obu stron forma wypłaty świadczeń.


WAŻNE!

Spotkania w siedzibie naszej kancelarii odszkodowawczej odbywają się wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.


Formalności związane z dochodzeniem odszkodowań załatwiamy osobiście w siedzibie naszej kancelarii odszkodowawczej, zdalnie (poczta, e-mail, telefon) lub też u Klienta. Zawsze dostosowujemy się w tym zakresie do oczekiwań i potrzeb Klienta. 

Kancelaria Effect może się pochwalić dużą ilością pozytywnych opinii wystawionych przez zadowolonych Klientów. Co więcej opinie o naszej kancelarii odszkodowawczej jakie można znaleźć w Internecie  wyłącznie pozytywne. Z ocen wystawionych przez internautów wynika, że Kancelaria Effect to najlepsza kancelaria odszkodowawcza w Krakowie.

Każdą sprawę prowadzi doświadczony prawnik od odszkodowań. Warto zaznaczyć, że sprawy w Kancelarii Effect prowadzą wyłacznie osoby z wyszktałcenie prawniczym - prawnicy i radcowie prawni.

DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ POWYPADKOWYCH

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu:

KONTAKT Z NAMI

Więcej informacji na temat odszkodowań powypadkowych można uzyskać, kontaktując się z naszymi prawnikami:

    • telefonicznie, pod numerem: 690 453 226;
    • drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
    • poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY 24/7.

Szybko i bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy możliwość uzyskania odszkodowania za wypadek.

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.
Odszkodowania Kraków

Dlaczego Kancelaria Effect?

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie,
 • Szczycimy się bardzo dobrą opinią klientów,
 • Bezpłatnie i rzetelnie analizujemy każdą sprawę,
 • Nie pobieramy żadnych zaliczek ani kosztów wstępnych,
 • Działamy szybko i skutecznie,
 • Mamy konkurencyjne stawki prowizji,
 • Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym,
 • Obsługujemy sprawy z terenu całego kraju.
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 6 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.