+48 690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Windykacja należności

Bezpłatna Analiza Twojej Sprawy

Miałeś wypadek? Napisz lub zadzwoń 690 453 226
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Prowadzenie działalności gospodarczej nierzadko wymaga zaciągnięcia pewnych zobowiązań, które pomagają w rozwinięciu przedsiębiorstwa. Zazwyczaj w wyniku prowadzonej działalności, dług taki można szybko spłacić. Niestety czasami biznes się nie udaje, a przedsiębiorca musi spłacić swoje długi. Jeżeli nie chce tego zrobić dobrowolnie, to przydaje się pomoc prawna. Firma windykacyjna z Krakowa zajmuje się windykacją należności, a dodatkowo pomaga dobrać środki zabezpieczające przed niewypłacalnością kontrahentów.

Kancelaria Effect zajmuje się bezzaliczkową windykacją nalezności gospodarczych (rachunków, faktur VAT) na terenie całego kraju. Windykujemy należności wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej, w tym w szczególności powstałe z tytułu wykonywania usług oraz sprzedaży towarów w branży budowlanej i transportowej. Nasza firma windykacyjna z Krakowa pomaga także dobrać środki zabezpieczające roszczenia przedsiębiorców na wypadek zatorów płatniczych bądź niewypłacalności kontrahentów, takie jak wywiad gospodarczy i pieczęć prewencyjna 

Nie zajmujemy się windykacją należności od osób fizycznych ! Bardzo prosimy o uszanowanie tego faktu i nie zwracanie się z prośbą o analizę lub poprowadzenie spraw nie związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

BEZ-ZALICZKOWA WINDYKACJA DŁUGÓW - PROWIZJA ZA SUKCES 

Kancelaria Effect jako firma windykacyjna posiada wieloletnie, poparte sukcesami, doświadczenie w skutecznej windykacji należności za wykonane usługi budowlane, transportowe czy sprzedany towar. Naszym znakiem rozpoznawczy jest windykacja bez zaliczek i kosztów wstępnych. Nasze wynagrodzenie to wyłącznie prowizja od sukcesu (success fee), a więc od kwoty skutecznie odzyskanych od dłużnika należności.

WAŻNE ! 

Nie prowadzimy postępowań windykacyjnych w zakresie długów prywatnych, nie związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej ! Nie zajmujemy się również opiniowaniem i analizą tego typu spraw.

Poniżej można zapoznać się ze omówieniem całego procesu windykacjnego stosowanego przez naszą firmę windykacyjną. Bardziej szczegółowe informacje na temat naszych usług można natomiast uzyskać, kontaktując się z naszymi prawnikami:

 • telefonicznie, pod numerami: 690 453 226 lub 12 631 14 51;
 • drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
 • poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY 24/7.

Szybko i bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy możliwość windykacji długu. A jeśli zdecydują się Państwo by skorzystać z naszych usług, to zrobimy wszystko aby odzyskać Państwa pieniądze w możliwie najszybszym terminie.

Naszą główną siedzibą jest Kraków, lecz szybko i skutecznie odzyskujemy długi na terenie całego kraju.

FIRMA WINDYKACYJNA KRAKÓW - SKUTECZNA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Jako firma windykacyjna z Krakowa zapewniamy prowadzenie kompleksowego procesu windykacji należności. Skupiamy się na działaniach pozasądowych, takich jak windykacja polubowna oraz wywiad gospodarczy, lecz z równie dobrym skutkiem reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych. Nasze działania zawsze mają na celu odzyskanie długu od kontrahenta w maksymalnie krótkim czasie, przy wykorzystaniu najbardziej efektywnych metod windykacyjnych

Nasza procedura windykacyjna opiera się na trzech etapach:

I. POLUBOWNA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI:

Etap polubowny ma na celu zmotywowanie dłużnika do dobrowolnej spłaty należności, bez wchodzenia na drogę sądową. W trakcie etapu polubownego uzyskujemy dokumenty rejestrowe dłużnika, badamy - poprzez wywiad gospodarczy  - jego aktualną sytuację finansową, negocjujemy spłatę zadłużenia, a także ustalamy i monitorujemy harmonogram tej spłaty.

II. SĄDOWA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI:

Jeżeli polubowna windykacja nie przyniesie oczekiwanych efektów, zapewniamy Klientom zastępstwo procesowe w postępowaniu sądowym. W ramach tego etapu weryfikujemy dokumentację, wybieramy odpowiedni tryb postępowania sądowego, przygotowujemy i składamy pozew do właściwego sądu (w Krakowie lub innej części kraju), sporządzamy wszelkie pisma procesowe oraz reprezentujemy Klienta w postępowaniu w I i II instancji. Efektem jest uzyskanie prawomocnego orzeczenia wraz z klauzulą wykonalności, a następnie spłata należności przez dłużnika lub wszczęcie egzekucji komorniczej.

III. EGZEKUCYJNA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI:

W trakcie egzekucyjnego etapu windykacji należności składamy wniosek egzekucyjny do właściwego komornika, sporządzamy wszelkie pisma i wnioski w trakcie trwania postępowania, przekazujemy komornikowi aktualne informacje na temat majątku dłużnika oraz monitorujemy działania podejmowane przez komornika.

Dzięki kompleksowości naszych usług zapewniamy SKUTECZNĄ WINDYKACJĘ NALEŻNOŚCI !

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Jeżeli Państwa kontrahent nie chce zapłacić za wykonaną usługę lub sprzedany towar, to na pewno warto się z nami skontaktować:

 • telefonicznie, pod numerami: 690 453 226 lub 12 631 14 51;
 • drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
 • poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY 24/7.

Jesteśmy doświadczoną i skuteczną firmą windykacyjną ! DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !

 

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.

Dlaczego Kancelaria Effect?

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie,
 • Szczycimy się bardzo dobrą opinią klientów,
 • Bezpłatnie i rzetelnie analizujemy każdą sprawę,
 • Nie pobieramy żadnych zaliczek ani kosztów wstępnych,
 • Działamy szybko i skutecznie,
 • Mamy konkurencyjne stawki prowizji,
 • Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym,
 • Obsługujemy sprawy z terenu całego kraju.
Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 9 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.