+48 690 453 226 (12) 631 14 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Windykacja należności

Kancelaria Effect zajmuje się bezzaliczkową windykacją nalezności gospodarczych (rachunków, faktur VAT) na terenie całego kraju. Windykujemy należności wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej, w tym w szczególności powstałe z tytułu wykonywania usług oraz sprzedaży towarów w branży budowlanej i transportowej. Nasza firma windykacyjna z Krakowa pomaga także dobrać środki zabezpieczające roszczenia przedsiębiorców na wypadek zatorów płatniczych bądź niewypłacalności kontrahentów, takie jak wywiad gospodarczy, pieczęć prewencyjna czy też monitoring płatności.

Nie zajmujemy się windykacją należności od osób fizycznych ! Bardzo prosimy o uszanowanie tego faktu i nie zwracanie się z prośbą o analizę lub poprowadzenie spraw nie związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

BEZ-ZALICZKOWA WINDYKACJA DŁUGÓW - PROWIZJA ZA SUKCES 

Kancelaria Effect jako firma windykacyjna posiada wieloletnie, poparte sukcesami, doświadczenie w skutecznej windykacji należności za wykonane usługi budowlane, transportowe czy sprzedany towar. Naszym znakiem rozpoznawczy jest windykacja bez zaliczek i kosztów wstępnych. Nasze wynagrodzenie to wyłącznie prowizja od sukcesu (success fee), a więc od kwoty skutecznie odzyskanych od dłużnika należności.

WAŻNE ! 

Nie prowadzimy postępowań windykacyjnych w zakresie długów prywatnych, nie związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej ! Nie zajmujemy się również opiniowaniem i analizą tego typu spraw.

Poniżej można zapoznać się ze omówieniem całego procesu windykacjnego stosowanego przez naszą firmę windykacyjną. Bardziej szczegółowe informacje na temat naszych usług można natomiast uzyskać, kontaktując się z naszymi prawnikami:

  • telefonicznie, pod numerami: 690 453 226 lub 12 631 14 51;
  • drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY 24/7.

Szybko i bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy możliwość windykacji długu. A jeśli zdecydują się Państwo by skorzystać z naszych usług, to zrobimy wszystko aby odzyskać Państwa pieniądze w możliwie najszybszym terminie.

Naszą główną siedzibą jest Kraków, lecz szybko i skutecznie odzyskujemy długi na terenie całego kraju.

FIRMA WINDYKACYJNA KRAKÓW - SKUTECZNA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Jako firma windykacyjna z Krakowa zapewniamy prowadzenie kompleksowego procesu windykacji należności. Skupiamy się na działaniach pozasądowych, takich jak windykacja polubowna oraz wywiad gospodarczy, lecz z równie dobrym skutkiem reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych. Nasze działania zawsze mają na celu odzyskanie długu od kontrahenta w maksymalnie krótkim czasie, przy wykorzystaniu najbardziej efektywnych metod windykacyjnych

Nasza procedura windykacyjna opiera się na trzech etapach:

I. POLUBOWNA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI:

Etap polubowny ma na celu zmotywowanie dłużnika do dobrowolnej spłaty należności, bez wchodzenia na drogę sądową. W trakcie etapu polubownego uzyskujemy dokumenty rejestrowe dłużnika, badamy - poprzez wywiad gospodarczy  - jego aktualną sytuację finansową, negocjujemy spłatę zadłużenia, a także ustalamy i monitorujemy harmonogram tej spłaty.

II. SĄDOWA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI:

Jeżeli polubowna windykacja nie przyniesie oczekiwanych efektów, zapewniamy Klientom zastępstwo procesowe w postępowaniu sądowym. W ramach tego etapu weryfikujemy dokumentację, wybieramy odpowiedni tryb postępowania sądowego, przygotowujemy i składamy pozew do właściwego sądu (w Krakowie lub innej części kraju), sporządzamy wszelkie pisma procesowe oraz reprezentujemy Klienta w postępowaniu w I i II instancji. Efektem jest uzyskanie prawomocnego orzeczenia wraz z klauzulą wykonalności, a następnie spłata należności przez dłużnika lub wszczęcie egzekucji komorniczej.

III. EGZEKUCYJNA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI:

W trakcie egzekucyjnego etapu windykacji należności składamy wniosek egzekucyjny do właściwego komornika, sporządzamy wszelkie pisma i wnioski w trakcie trwania postępowania, przekazujemy komornikowi aktualne informacje na temat majątku dłużnika oraz monitorujemy działania podejmowane przez komornika.

Dzięki kompleksowości naszych usług zapewniamy SKUTECZNĄ WINDYKACJĘ NALEŻNOŚCI !

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Jeżeli Państwa kontrahent nie chce zapłacić za wykonaną usługę lub sprzedany towar, to na pewno warto się z nami skontaktować:

  • telefonicznie, pod numerami: 690 453 226 lub 12 631 14 51;
  • drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY 24/7.

Jesteśmy doświadczoną i skuteczną firmą windykacyjną ! DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !

 

Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.

Zostaw numer, oddzwonimy! Jesteś już 6 osobą, która dzisiaj zamówiła rozmowę z nami.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole telefon jest wymagane
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane
Pole Email jest wymgane.
Pole telefon jest wymagane
Wpisz swoją wiadomość, to pole jest wymagane.
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy wkrótce.